Birtijaške čakule

Ja imam ovaj acc i onaj jedan sto sam napravio dok sam bio ban zna Big joe i sig koji je to. To je to. A to sto dotični meni krade Wifi danima nećemo o tome.
Ne uspoređuj me s tim pacenikom. Nervira me frajer. Vreda transice kaže da su bolesnici vrijeđa kurvu naziva je narkomankom ne mogu ga vidit u dvorištu vise a živimo u istoj zgradi
Pa da za transice sam reko da nisu normalni ne znaju jesu muško ili žensko. Ili si muško ili si žensko ili si mentalno bolestan pa si Transica i ostale fore. Narkomanka je bila narkomanka šta ću ja kad je ženska na teškim drogama 🤔. Šta je ak nije narkomanka🤔
 
Kakvo je to svršavanje bilo neopisivo. Ne znam kad sam zadnji put svršio tako jako sad pauza pa ide druga runda a vi će još drkat po frmu cao
 
Pa ti nisi normalna .A ja ti još dajem savjet za knjigu.A šta se tiče smrti ,nitko nije besmrtan.Evo ja ti sad javljam promjeni svoj stav prema životu,i poštuju sebe.JER TO JE ONO ŠTO TI NEDOSTAJE
Meni dajes savjet za knjigu ,cerce promini dilera pomisala si mene s Anom ,ana je nasa jedina knjizevnica u usponu u ovoj birtiji ,nemam ja vrimena ni za procitat sve knjige koje san kupila a kamoli da ih pocnem pisat .. Hvala na javljanju ne nedostaje mi nista od toga ni nece jer sam okruzena samo pozitivom ,a stavove mozemo mijenjat samo lose al ti nisi adekvatna ili adekvatan da mi dijelis savjete ,jer u mojim godinama stavove imas odavno izgradjene neces ih mijenjat jer ti je rekla Vatrena(i) s foruma koja nije u stanju pratiti uopce s kim prica a kamoli da poprati da je falila osobu 😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh