Birtijaške čakule

Tanka je linija izmedju strasti i osjecaja zaljubljenosti.
Isto kao i zaludjenost i zaljubljenost, nikada neznas sta je a dva su razlicita svijeta.
Ljubav nije sebicna... Ne zahtjeva nista,ne histerizira.. Kad volis nije ti bitno hoces li zavrsiti s tom osobom ili ne vec da je ona/on dobro... Gledas osobu u njoj/njemu... Vidis i mane i vrline i prihvacas sve
 
Ne takva vrsta zaludjenosti, nije na to mislio. Nego na worship mod prema nekome. Gdje osobu dizes u nebo i ne vidis nista osim superlativa oko te osobe. A kad te to pusti shvatis da nisi vidio pola toga.
Aaaa... Znam ja sto tebe muci....
Nema me sta pustiti ili ne... Marijole te uspio isprovicirat namjerno i to je cinjenica... Veze nema samnom... Ali je tako... On to i nije mislio, a ti si se uhvatio za to i tjerao svoje
 
Aaaa... Znam ja sto tebe muci....
Nema me sta pustiti ili ne... Marijole te uspio isprovicirat namjerno i to je cinjenica... Veze nema samnom... Ali je tako... On to i nije mislio, a ti si se uhvatio za to i tjerao svoje
Di si sad ti otisla? Kakve to ima veze s njim? Ja sam svoje rjesio prema njemu sto sam imao. Ostalo je na njemu. No vjeruj mi kad ti kazem ovo. Nitko me nije ovdje nikad niti najmanje isprovocirao. Jednostavno presmijesne su te nazovimo svadje. Malo za ubiti vrijeme ok. No dosadni smo drugima i zato mi se ne da tako komunicirati. I cinjenica je da ja ovdje nikog prvi nisam napao nikad.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh