Birtijaške čakule

Kaže Mod da se danas zovu Alex i Viki...pojavile su se one meni u Panorami 2019, ja naručio jednu a došle dvije, bio dogovor 1000 a kažem ja može jedna otići...one daj nemoj, daj još 200 biće ti super...ja dao još 200...rezime: izmjesio sise Viki, a Alex bacila drkicu i na iskustvo napravila score...i odoše za 15 minuta...tange nisu ni skinule...u svoju obranu mogu reći da sam bio min 1,5 promila...
Sory KD ali za takvu "pušionu" nema opravdanja, trebao si im pičku razbiti ili jednostavno ih istjerati van
 
Stari poceo si prvi sa spominjanjem mene, omalovazavanjem bilo cega sto bi napisao i ismijavanjem, i svega ovog sto si naveo. Neke segmente mozda u drugom obliku al isti kurac. Pa posto sam ti dosadan i netalentiran ajde lijepo ti mene vise nemoj spominjati i ja necu tebe. Jel moze tako? Ne postojimo jedno za drugo na ovom forumu. I ispricavam ti se za sve ruzne rijeci koje sam ti uputio.
I adio od mene
Hajde konačno.... zakopajte ratne sjekire. Ono drugo neću predlagati!
 
Previše tupana ovdje na forumu . Čim si drugačiji odma si gay. Ja ne razumijem kak možete tolko zatucani i jadni bit da ne poznajete pojam biseksualnosti .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh