Birtijaške čakule

Mene iskreno zaboli kurac i za Srbe i za Hrvate , Bosnjake itd... Po nacionalnosti sam Srbin ali iskreno kad vidim i Srbe i Hrvate i Muslimane na Balkanu... Zao mi sto sam uopste dio toga...
Nisam nista drugo ocekivao od tebe Sig, pricas o zatucanosti a ti jos uvijek u proslosti :D Jadna pacenica
Zamisli ona kao neka prosvijećena na forumu koja priziva svit što glasa za HDZ, poteže nacionalno pitanje na forumu o kurvanju😁😂🤣 Glove, Srbin si i ljudina👍
 
Budimo realni, nisi ni ti s obzirom da ti je glavni misic picka i supak :D
Ženska je toliko glupa da je ušla u sukob s menom jer je posve pogrešno protumačila što napiše. To je bilo na temi o Kristalnoj, ja napisa kako ženske koje i manje naplaćuju odlično zarađuju, pa tako jedna kupila novi luksuzni stan. Ova me iznapadala što ja prozivan kurve koje kupuju stan, da gledam političare koje kradu i sl. A ja u biti pohvalio tu žensku, inteligencija na djelu😃😁😂🤣
 
Nisu mi oni pricali, vec ljudi koji tamo zive... Navodno u selima nemate ni jedne zene u krugu desetak km... I onda natezete koze...
U njihovu obranu.
U dugotrajno izoliranim sredinama brodovi, zatvori, vojska, pastiri i slično homoseksualni odnosi se i preporučuju da bi se izbjegli neki drugi problemi. Pastirima se iznimno dopušta i općenje sa domaćim životinjama ako je u granicama propisa.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh