Birtijaške čakule

Eto sad znas... Pa sta ne odjebes u troskocima.. Hocemo... Volim vam dirat nerv jer vas to najvise pogada... Sto niste dovoljno "srbi"
Mene iskreno zaboli kurac i za Srbe i za Hrvate , Bosnjake itd... Po nacionalnosti sam Srbin ali iskreno kad vidim i Srbe i Hrvate i Muslimane na Balkanu... Zao mi sto sam uopste dio toga...
Nisam nista drugo ocekivao od tebe Sig, pricas o zatucanosti a ti jos uvijek u proslosti :D Jadna pacenica
 
Mene iskreno zaboli kurac i za Srbe i za Hrvate , Bosnjake itd... Po nacionalnosti sam Srbin ali iskreno kad vidim i Srbe i Hrvate i Muslimane na Balkanu... Zao mi sto sam uopste dio toga...
Nisam nista drugo ocekivao od tebe Sig, pricas o zatucanosti a ti jos uvijek u proslosti :D Jadna pacenica
Opet si pobjegao iz podruma 🤔. Cc lijepo sam rekao da se dva puta moraju vrata zaključat, al ne sluša mene nitko
 
Mene iskreno zaboli kurac i za Srbe i za Hrvate , Bosnjake itd... Po nacionalnosti sam Srbin ali iskreno kad vidim i Srbe i Hrvate i Muslimane na Balkanu... Zao mi sto sam uopste dio toga...
Nisam nista drugo ocekivao od tebe Sig, pricas o zatucanosti a ti jos uvijek u proslosti :D Jadna
A nego... O cemu da pricam s tobom? Nisi bas intelektuana velicina...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh