Birtijaške čakule

Ovdje se ocito mjenja cijeli koncept foruma, pa bi možda bilo dobro otvoriti temu i za žene o kojima se raspravlja. Da baš te žene napišu recenziju o svojim mušterijama, a ne samo mušterije o njima. Interesantno bi bilo pročitati recenziju tipa: Ova mušterija XY je odlična...plati mi pola sata, a svrši za par minuta. Preporucam ga svim kolegicama. Ili: poslao mi nebrojeno fotki k...ca, a kad tamo čevapćić.
 
Ovdje se ocito mjenja cijeli koncept foruma, pa bi možda bilo dobro otvoriti temu i za žene o kojima se raspravlja. Da baš te žene napišu recenziju o svojim mušterijama, a ne samo mušterije o njima. Interesantno bi bilo pročitati recenziju tipa: Ova mušterija XY je odlična...plati mi pola sata, a svrši za par minuta. Preporucam ga svim kolegicama. Ili: poslao mi nebrojeno fotki k...ca, a kad tamo čevapćić.
Mene su dosad svi ispostovali i nitko nisra nije objavio, tako da i od mene se ocekuje isto... A takve koji svrse za par minuta ja ne primam...
 
Ovdje se ocito mjenja cijeli koncept foruma, pa bi možda bilo dobro otvoriti temu i za žene o kojima se raspravlja. Da baš te žene napišu recenziju o svojim mušterijama, a ne samo mušterije o njima. Interesantno bi bilo pročitati recenziju tipa: Ova mušterija XY je odlična...plati mi pola sata, a svrši za par minuta. Preporucam ga svim kolegicama. Ili: poslao mi nebrojeno fotki k...ca, a kad tamo čevapćić.
Kak si zamislio da to funkcionira 🤔. Di ti je diskrecija onda . Neki imaju cure/žene švrljaju i šta napise Nezz Marko plati pola h svrsi za 20 min bas mi je super. I Markova zena ” slučajno”naiđe na forum I vidi to i odu marku jaja+ rastava braka. Ili u najboljem slučaju dobi rastavu + ako ima djecu zahtjev za alimentaciju. I još nek su djeca malodobna mama ih skupi i sinkćer pita zasto ne živimo s tatom? I šta ćeRec a gle sine kćeri znas tvoj otac je kurvis jebe se okolo🤔.Mama šta znaci jebati i kurvanje pa vidiš kćeri kad odrasteš ću ti objasnit
 
Kak si zamislio da to funkcionira 🤔. Di ti je diskrecija onda . Neki imaju cure/žene švrljaju i šta napise Nezz Marko plati pola h svrsi za 20 min bas mi je super. I Markova zena ” slučajno”naiđe na forum I vidi to i odu marku jaja+ rastava braka. Ili u najboljem slučaju dobi rastavu + ako ima djecu zahtjev za alimentaciju.
Pa ne bi imena stavljale ko sto muski dio tu objavi adrese tetovaze madeze il hobo prica o curi nekoj cije radno mjesto je takve prirode da je moze stalkati svaka budala a on je po forumu razvlaci itd ...
 
posljednja izmjena:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh