Birtijaške čakule

Sve ok, meni je to sve bila zajebancija i sprdnja, jer tako sam dozivio ovu rubriku. Ne bi se nikad razmetao svojim novcem i polozajem i moci, cak i da ga imam u neogranicenim kolicinama. Mislim da to rade zaista jadni i nesretni ljudi. Nisam niti jedno od tog dvoje.
Više je to bio isforsirani alfa jebač mužjak stav. A slova su nekad varljiva. Jel imaš broj od neke kvalitetne u Zg, nosim Sig darove ovaj tjedan.
 
Više je to bio isforsirani alfa jebač mužjak stav. A slova su nekad varljiva. Jel imaš broj od neke kvalitetne u Zg, nosim Sig darove ovaj tjedan.
Kazem opet, samo sve sprdnja i zeka. Jebi ga ja sam to tako shvatio. Nisam htio nikalav lazan dojam ostavitim Uostalom koga bi to impresioniralo.
 
Ugl... Pretjerujete, dosadno je za citat cak i meni... Onak.. To nisu sado mazo svadice marijola i mene koje je pratila nacija vec bas dosadna rasprava koja vodi u nedogled... Nema stresa ni besa kada puna je kesa narode... Opustite se i uzivajte... Nikoga tu ne dozivljavam kao da misli ozbiljno, jer ja prva ne mislim.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh