Birtijaške čakule

Ja sam danas svršio 3 x , 2x u pičku i 1x u guzu i zato imama svjedoka na ovom forumu . A ti si šugavi balavac , prilagodi svoju bahatu konverzaciju jer nećeš završiti dobro :)
Ja zaista ne znam sto sam lose rekao? Osjecam netrpeljivost od strane clana foruma i konstatno vrijedjanje. Molio bi da mi to netko pojasni? U cemu je fora?
Kome sam sto lose rekao? I zasto mi se clan foruma prijeti javno?
 
Prvo , koliko imš godina ?
2. Gdje si bio 91 '
3. ne glumi facu , jer ovdje faci nema , ne kurči se s lovom, položajima i tajnicama , jer goli si kurac dok nisi svoj gazda
4. sve ostalo
Oprosti al tko si ti i zasto me to ispitujes?
facu ne glumim jer faca se ne moze glumiti, ili jesi ili nisi. No meni je to sasvim nebitno. Lovu nisam nikad spominjao, ako se dobro sjecam ti si spominjao da imas vile, stanove jahte. Toliko o kurcenju.
Tajnica je bila zajebancija, koliko sam shvatio ljudi su ovdje da,bi se zajebavali. Pa prema tome opusti se malo i uzivaj u zivotu. Ako se opustis primjetit ces svu njegovu ljepotu. I za nekog ko je danas svrsio 3X si poprilicno napet.
 
Napadam te jer sam alergičan na takve nedojebance kao što si ti , nemaš pojma s kim se razgovaraš ovdje . Pročitaj svoje postove , možda shvatiš , a možda nikada . Bolje da ti ne napišem moju psihološku analizu tvog profila i tvog pisanja ovdje .
Pa kako bi mogao znati s kim se razgovaram kad smo svi anonimno ovdje? Koliko ja vidim clan si foruma. Zar nismo svi. Nisam ti nikada uputio jednu ruznu rijec za razliku od tebe meni. Tako da te lijepo molim usmjeri svoju paznju dalje od mene.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh