Birtijaške čakule

Ma to ovi stariji radio Taxi ugl su ne kulturni prema curama, al mislim da ih bas ne muče prijave puno, a ovi Bolt/uber nesmije odma ga suspendira i ne može radit ak je bas ekstra nekulturan, pa ga prijave
Mislim da je bas kontra, a i ovi iz bolta ubera te voze ko vrecu krumpira i totalno su neljubazni inace kao da svinje prevoze, njima je u cilju sto vise voznji odradit pa se tako i odnose. Za razliku od decki i radio taxi zg gdje svaki radi za sebe i uglavnom su kulturni. Barem takva iskustva imam. A i znam ih nekolicinu.
 
Mislim da je bas kontra, a i ovi iz bolta ubera te voze ko vrecu krumpira i totalno su neljubazni inace kao da svinje prevoze, njima je u cilju sto vise voznji odradit pa se tako i odnose. Za razliku od decki i radio taxi zg gdje svaki radi za sebe i uglavnom su kulturni. Barem takva iskustva imam. A i znam ih nekolicinu.
Možda neki da, al znam ih par 50+ godina imaju nisu bas kulturni
 
Mislim da je bas kontra, a i ovi iz bolta ubera te voze ko vrecu krumpira i totalno su neljubazni inace kao da svinje prevoze, njima je u cilju sto vise voznji odradit pa se tako i odnose. Za razliku od decki i radio taxi zg gdje svaki radi za sebe i uglavnom su kulturni. Barem takva iskustva imam. A i znam ih nekolicinu.
Točno, svaki ološ, bitanga i neradnik posta taksista..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh