Birtijaške čakule


Novimalimic

New member​

Prije 16 minuta
možeš li mi poslat koji kontakt od žena s kojima se može dogovoriti nešto intimno za novac ili slobodno još bolje, kava, piće, ručak,...?

Like Odgovorite
Prijavite

Sisata i guzata

Well-known member​

Prije nekoliko trenutaka
Sta ti mislis da sam ja pimp ili jos bolje iskrica, tinder, badoo....
Sinko, ako si nisi sposoban naci zenu za sve gore navedeno budi peder...

#dostajebilomutavosti
 
Beograd ima 1,37 mil stanovnika , veliki je grad , ima predivan smještaj na uzvisini na dvije rijeke . Za zabavu preporučujem splavove na Savi . Za klopu je dobro svugdje 🤗
Za akciju pitajte diskretno recepcionera u hotelu , taxistu ili konobara na splavu , ne trebaju vam nikakvi oglasnici.
To je bilo po zadnjem popisu stanovnista iz 2010. ili 11. ako se ne varam. Uzevsi u obzir da je brojano stanovnistvo samog Beograda (centra); preciznije oko 10 opcina mislim.
Ako uzmemo u obzir da se do danas Beograd toliko prosorio da je presao Zemun i Batajnicu te dosao skroz do Pazove, a na drugu stranu Kaluđerica ima samo imaginarnu granicu sa Beogradom. Usto na onih 10 dodamo jos nekih 8 opcina koje pripadaju Beogradu brojka vjerovatno rate na 2,5 - 3 milijuna ljudi.
 
Za jelo Dva jelena najbolji...
Ali ono.. Ceste katastrofa, rupetina na rupetini, ljudi se voze bez ikakvih pravila, fasade zgrada u kurcu, liftovi u kurcu, stalno se pere lova na nekim kvazi fontanama(to su pokipili od Bandica), gradski prijevoz katastrofa, bez redosljeda, jos od 2.svj rata... Inace Dorcol kao najljepse naselje....
Na splavovima ne bijah nikada, bez zajebancije🤣🤣nije moj dzir..a i splavovi su oronuli camci sa hrpetinom smeca, uginulih ptica, granja uokolo...
Na splavovima ispod Brankovog mosta ne bi popila nesto ni da oni meni plate, al zato Zemun lijep ko slicica😍😍
I pogled sa Kalemegdanske terase restorana 👌👌👌
Preporucio bih jedan mali restorancic/caffe u Adi Huji, tik uz Dunav.
Caffe Dilema.
Osoblje top, klopa vrhunska, usluga, ma sve.
Nije toliko guzvovito, malo onako van centra a opet u blizini.
Pogled na Dunav i uvijek se moze prosetati uz isti.
Imaju i lijepu terasu, te sadrzaj poput tobogana i ostalog za najmladje clanove obitelji.
Svaki puta im se vracam kada sam u Beogradu. 👌
 
cijena: 2.998 kn
približno: € 400


Osnovni podaci
Vrsta stana: u stambenoj zgradi
Sobnost: 1-1.5 sobni
Kat: 6
Prikaži manje

Opširnije o oglasu​

Funkcionalan jednosoban stan površine 40 m2 na šestom katu na odličnoj lokaciji. Stan se iznajmljuje namješten i opremljen svim aparatima. Sastoji se od dnevnog boravka/spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice, kupaonice i velike terase. Stan se može koristiti za stanovanje ali i...

Najmodavac nije dovrsio... Radi se o stanu u novoj galeriji🤣🤣🤣
 
cijena: 2.998 kn
približno: € 400


Osnovni podaci
Vrsta stana: u stambenoj zgradi
Sobnost: 1-1.5 sobni
Kat: 6
Prikaži manje

Opširnije o oglasu​

Funkcionalan jednosoban stan površine 40 m2 na šestom katu na odličnoj lokaciji. Stan se iznajmljuje namješten i opremljen svim aparatima. Sastoji se od dnevnog boravka/spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice, kupaonice i velike terase. Stan se može koristiti za stanovanje ali i...

Najmodavac nije dovrsio... Radi se o stanu u novoj galeriji🤣🤣🤣
Jesu u paketu i kučni ljubimci Pitam.za Patka
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh