Birtijaške čakule

Moderator

Moderator​


Urednik

Ema - Stenjevac , mislim da se pisalo o njoj . Njezine su slike . Sada je u Španskom blizu tržnice . Klasika 400/600 . Oral bez.
Ova pod brojem 2
Ok, oglas je nevažeći , ne mogu vidjeti slike . Mellani ??? Možda , cura je poznata kao Ema i svima se tako predstavlja. Inače slike u linku koji sam ja stavio su njezine, što je prava rijetkost , lijepo tijelo, lijepo izgleda, guza, cice , noge vrhunske .
Ali ovo što si sad kopirala , nije recenzija , samo informacija o cijeni i wtf - oral bez. Jel se tako pišu recenzije na ovom forumu ?
 
Ok, oglas je nevažeći , ne mogu vidjeti slike . Mellani ??? Možda , cura je poznata kao Ema i svima se tako predstavlja. Inače slike u linku koji sam ja stavio su njezine, što je prava rijetkost , lijepo tijelo, lijepo izgleda, guza, cice , noge vrhunske .
Ali ovo što si sad kopirala , nije recenzija , samo informacija o cijeni i wtf - oral bez. Jel se tako pišu recenzije na ovom forumu ?
Pa pise njezine su slike... Bilo je da je njezna, da ne voli grubosti, da ga pusi samo pri vrhu...
 
Ok, oglas je nevažeći , ne mogu vidjeti slike . Mellani ??? Možda , cura je poznata kao Ema i svima se tako predstavlja. Inače slike u linku koji sam ja stavio su njezine, što je prava rijetkost , lijepo tijelo, lijepo izgleda, guza, cice , noge vrhunske .
Ali ovo što si sad kopirala , nije recenzija , samo informacija o cijeni i wtf - oral bez. Jel se tako pišu recenzije na ovom forumu ?
Kako tko. Recimo @Plovak1990 piše fantastične i detaljne recenzije, a uglavnom je i rečenica dvije o cijenu i utisku bolja nego potpuni nedostatak informacija.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh