Birtijaške čakule

1,ona iz Bosne iz Hvaraninove recenzije, mlaka, mlitava, crna, zgodna, 2,ona trudna iz stenjevca, 3...e vidis sramota me sta 3 nisam zapamtila...
Oprostite , a tko je gosp. Hvaranin i gdje je ta recenzija da ju prekopiram , ne mogu naći ni ove ostale dvije .

Možemo i okrenuti ploču, vi odaberite o kojim djevojkama se smije pisati , tko ima veći kurac na forumu ima pravo prvenstva da napiše recenziju .
 
hvaranin
hvaranin je odsutan
(S)expert

Datum pristupanjaNov 2012Poruke309+/-+417 / -65
https://www.oglasnik.hr/osobni-konta...-oglas-4673695
0996962947
Danas sam bio kod ove. Mala je jako zgodna, crna, 170/50/2-3, dolazi iz susjedstva, ne zna koliko ce biti tu. Na slikama nije ona jer ima neke tetovaze po nogama, ali tak izgleda.
Lokacija je Utrina, apartman. Na telefon je rekla 400/600 i moze svrsavanje u usta.
Zvucalo je predobro da bi bilo istinito.
Nakon tusiranja legnem na krevet, ona je vec gola. I dalje predobro....
Krene ona s uljem navlaciti maloga da se digne i ja joj kazem neka pusi umjesto masaze. Pusi tako da ga stavi na 4 sekunde 3 cm u usta pa opet drka i tako 5 min i kaze ona da je dosta pusenja i navlaci kurton, pusi i nateze i onda karanac i od silnog drkanja svrsim prebrzo. Niti u usta niti sam ju posteno iskarao. Nesto je stenjala i trljala se i opet pokusavala navlaciti. Sve skupa niti 20 min od kada sam usao.
Nakon toga pita nesto bzv i prcka po mobu niti slusa odgovor. Totalno nezainteresirana. Izmedju ostalog je zaboravila depilirati noge.
Izgled 9/10
Akcija 3/10
Nezainteresiranost 10/10
Steta jer je bas zgodna s lijepim sisicama i mlada (kaze 22)
Mozda je ujutro bolje volje jer sam sad dosao 10 min iza nekoga
Kad bi manje drkala, definitivno bih ponovio. Ovako ne, ali ne znam jel vec dugo u Zg bilo neko zgodno mladunce.
Mozda treba doci praznih jaja pa udarati pol cuke
 
Oprostite , a tko je gosp. Hvaranin i gdje je ta recenzija da ju prekopiram , ne mogu naći ni ove ostale dvije .

Možemo i okrenuti ploču, vi odaberite o kojim djevojkama se smije pisati , tko ima veći kurac na forumu ima pravo prvenstva da napiše recenziju .
Zar ne vidiš da te provocira, ljubomorna je. Samo ti šibaj recenzije...ako nije greda obradi GFE , to je ovdje jako popularno...samo naprid.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh