Birtijaške čakule

I onda kad ti se javi

Ma uopce nije istina, kod vecine njih ces dobiti bogati paket za tu lovu od ljubljenja, pusenja bez kondoma, sex kako god zelis i ako uzmes sat vremena 2 svrsavanja. Za 1300 kn. Ako zelis anal ili ostale egzibicije budes platio jos dodatno da. No gle imas uvijek kod Marije pusenje od 5 do 20 min za 300 kn
Ma znam nije većina takva, al evo ti jedan primjer (doduše ekstreman, ali nemam boljih trenutno.

 
Ma znam nije većina takva, al evo ti jedan primjer (doduše ekstreman, ali nemam boljih trenutno.

Hahahaahahaah da ma to je uzas, to kad vidim odmah križam.
 
Ma znam nije većina takva, al evo ti jedan primjer (doduše ekstreman, ali nemam boljih trenutno.

Šta radi ta za 250€? :unsure: 700€ moraš platit da ju moš normalno jebat očito a za 250 ti puši vjv s kabanicom,a ti moš lizat :unsure:
 
@Winn69 za nekog ko je slucajno bil sa shemale dosta pises u temi 😂
Šta je zabranjeno komentirat temu. Dajem čovjeku savjet vidim da ga zanima i da se raspituje. A druga stvar komentirao sam tamo video samo u stilu da ako je ovaj snimao tajno da je najebao ako vidi netko ko nebi trebao. Treća stvar šta te boli kurac šta ja radim. A gle ako si zaljubljen u mene ne zanimaju me dečki krivu si osobu našao. Četvrta stvar nisi mi cura da ti polažem račune šta gledam di pišem . Peta stvar ne znam zasto 99% vas mora zazirat u tuđe živote. Nadi si neku zabavu u životu , a ne sto pratiš šta radim. Jel te moram zvat kad idem jebat kurvu da držiš svijeću ili mogu sam to
 
Šta je zabranjeno komentirat temu. Dajem čovjeku savjet vidim da ga zanima i da se raspituje. A druga stvar komentirao sam tamo video samo u stilu da ako je ovaj snimao tajno da je najebao ako vidi netko ko nebi trebao. Treća stvar šta te boli kurac šta ja radim. A gle ako si zaljubljen u mene ne zanimaju me dečki krivu si osobu našao. Četvrta stvar nisi mi cura da ti polažem račune šta gledam di pišem . Peta stvar ne znam zasto 99% vas mora zazirat u tuđe živote. Nadi si neku zabavu u životu , a ne sto pratiš šta radim. Jel te moram zvat kad idem jebat kurvu da držiš svijeću ili mogu sam to
57ed05bea98bceae5f0eaada26b69cee6c61471d3030f7123d212844a35eba04
 
Šta je zabranjeno komentirat temu. Dajem čovjeku savjet vidim da ga zanima i da se raspituje. A druga stvar komentirao sam tamo video samo u stilu da ako je ovaj snimao tajno da je najebao ako vidi netko ko nebi trebao. Treća stvar šta te boli kurac šta ja radim. A gle ako si zaljubljen u mene ne zanimaju me dečki krivu si osobu našao. Četvrta stvar nisi mi cura da ti polažem račune šta gledam di pišem . Peta stvar ne znam zasto 99% vas mora zazirat u tuđe živote. Nadi si neku zabavu u životu , a ne sto pratiš šta radim. Jel te moram zvat kad idem jebat kurvu da držiš svijeću ili mogu sam to
Ako će držati svijeću kurva će tražiti +100 min...jeftinije ti je kupiti lampadinu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh