Birtijaške čakule

Sve si razmisljam ici u zigola i stavit lijepo oglas ko Marija kako ona stavi da ne pusi starom didi tako ću ja nešto u stilu primam isključivo žene do 60 godina. Stare babe ne jebem 🤣
I onda kad ti se javi
Ufff zavrti mi se u glavi kad vidim te nadoplate, aj da je početna cijena ~180 eura ko kod ovih Brazilki, ali te s nadoplatom obično startaju s 250 :(
Ma uopce nije istina, kod vecine njih ces dobiti bogati paket za tu lovu od ljubljenja, pusenja bez kondoma, sex kako god zelis i ako uzmes sat vremena 2 svrsavanja. Za 1300 kn. Ako zelis anal ili ostale egzibicije budes platio jos dodatno da. No gle imas uvijek kod Marije pusenje od 5 do 20 min za 300 kn
 
I onda kad ti se javi

Ma uopce nije istina, kod vecine njih ces dobiti bogati paket za tu lovu od ljubljenja, pusenja bez kondoma, sex kako god zelis i ako uzmes sat vremena 2 svrsavanja. Za 1300 kn. Ako zelis anal ili ostale egzibicije budes platio jos dodatno da. No gle imas uvijek kod Marije pusenje od 5 do 20 min za 300 kn
A šta ako je ocu ženit. Ko Ventura (kad mi posalje bon pustim ga na miru prije jok) kolko to para kako to mogu realizirat
 
I onda kad ti se javi

Ma uopce nije istina, kod vecine njih ces dobiti bogati paket za tu lovu od ljubljenja, pusenja bez kondoma, sex kako god zelis i ako uzmes sat vremena 2 svrsavanja. Za 1300 kn. Ako zelis anal ili ostale egzibicije budes platio jos dodatno da. No gle imas uvijek kod Marije pusenje od 5 do 20 min za 300 kn
Ako se javi posaljem ju frendu babojebcu, a meni može platit nije problem
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh