Birtijaške čakule

Treba ponekad i zaciniti temu malo.
A sto smo zgrijesili ako pitamo nekoga neke stvari.
Pa ne napadamo covjeka.
Fali mu još dio kako puši i jel lizao. Kad se piše recenzija treba to detaljno opisat kao što Big Joe Naprimjer piše. Ja mogu jedino napisat za Raissu ali posto je seksoral kako se već zove pisao da se derala i da je ova druga napusena 🤔 zbunit ću narod samo.
 
Treba uvest zanimanje pisač recenzija ja bi se odma prijavio za to i šta lijepo kod svake s plavog i sa ege 🤣s tim da bi mi se za Ruskinje trebalo dodatno plaćat zbog rizika zaljubljivanja i onda bi znali svi sve lijepo , a ne ovako ko padobranci jedno te isto jel bio ko, a o toj pisano 1000 recenzija davno mada bi i tada vjv bili neki koji opet nebi našli Recenziju i tražili broj i slike 🤔
 
Treba uvest zanimanje pisač recenzija ja bi se odma prijavio za to i šta lijepo kod svake s plavog i sa ege 🤣s tim da bi mi se za Ruskinje trebalo dodatno plaćat zbog rizika zaljubljivanja i onda bi znali svi sve lijepo , a ne ovako ko padobranci jedno te isto jel bio ko, a o toj pisano 1000 recenzija davno mada bi i tada vjv bili neki koji opet nebi našli Recenziju i tražili broj i slike 🤔
O tom sam ja nedavno razmisljao ko kak ovi iz Michelina dodju na prepad u restoran da niko nezna da je ocjenjivac i poslije ocjenjuje ako zadovoljis sve kriterije dobis Michelinovu zvjezdicu.
Tak bi i ovdje trebalo nes organizirat 😁
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh