Birtijaške čakule

Ako nema samopouzdanja možda mu lakše kod kurve ici jer ne zna kako prici curi. Ode plati obavi i dođe ga vjv jeftinije neg da curu po večeri vodi pa prođe 2 mjeseca dok mu da ako mu da. Može bit 1000 razloga zasto neko nema samopouzdanje, al dobro to je tema za psihijatre i nek se oni bave time. Osobno ja se Bojim da će me odjebat ako pridem i da ću ostst opet suha kurca, pa mi to valjda rusi samopouzdanje
 
E i savjet za vas koji prilazite curi... Upoznala sam puno starih decki koji su skrti prema zenama... Skrtost ne pali nigdje, ni proracunatost... Samo galantnost....mislim,ako hocete jebat..
 
Ako nema samopouzdanja možda mu lakše kod kurve ici jer ne zna kako prici curi. Ode plati obavi i dođe ga vjv jeftinije neg da curu po večeri vodi pa prođe 2 mjeseca dok mu da ako mu da. Može bit 1000 razloga zasto neko nema samopouzdanje, al dobro to je tema za psihijatre i nek se oni bave time. Osobno ja se Bojim da će me odjebat ako pridem i da ću ostst opet suha kurca, pa mi to valjda rusi samopouzdanje
Ostao suhoga ako ne priđeš ili ako priđeš i škarta te, koja je razlika? Vjeruj mi, najveći jebači imaju daleko najveći broj odjeba. Zaključak izvuci sam.
 
glupo mi pisati kurve. recimo te žene,one su spas za nas starije. pa gdje bi ja puknuo neku tolko mlađu od mene? nisam parajluja,nisam zgodan. pa koja mlada bi me htjela?
Kako bi ti Bach reko treba sve jebat. Eto kako ja odem kod takvih dama iz zajebancija i onda postim :D, a sad bi mogao do Oranica čekat milficu, al prvo da pitam jel ima ko za posudit dijete :unsure:. Doći će jao kako je sladak mali ,a onda ću joj reć pusti dijete imam ja još nešto slađe za tebe :devilish: ,e a ako na to ne padne onda stvarno ne znam :D
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh