Birtijaške čakule

Evo ti jos jedan primjer, jedan dan smo vani iz zajebancije ja i frend isli vidjet od koliko uleta ce ih bit pozitivno.
Dogovorili smo isti ulet: "Hej, bok ja sam" taj i taj imenom", volio bih ako bi mogli popricati i upoznati se, mozda popiti pice. "
Dakle direktno, kulturno, sazeto. Bez puno drame od 20 uleta ukupno (moji i njegovi) sa njih 7 smo ostvarili pozitivne kontakte.
Pa sad ti vidi.

Sto se tice tvoje anegdote.
Prema ovoj sta si ju vozio si se u startu vjerojatno krivo postavio, a ako zelis vec nesto usred neceg prijateljskog na tome onda moras jako puno i dugo raditi a ne uletit daj mi onda ti picke, na taj nacin si izgubio tu osobu odmah i zauvijek.
 
Evo ti jos jedan primjer, jedan dan smo vani iz zajebancije ja i frend isli vidjet od koliko uleta ce ih bit pozitivno.
Dogovorili smo isti ulet: "Hej, bok ja sam" taj i taj imenom", volio bih ako bi mogli popricati i upoznati se, mozda popiti pice. "
Dakle direktno, kulturno, sazeto. Bez puno drame od 20 uleta ukupno (moji i njegovi) sa njih 7 smo ostvarili pozitivne kontakte.
Pa sad ti vidi.

Sto se tice tvoje anegdote.
Prema ovoj sta si ju vozio si se u startu vjerojatno krivo postavio, a ako zelis vec nesto usred neceg prijateljskog na tome onda moras jako puno i dugo raditi a ne uletit daj mi onda ti picke, na taj nacin si izgubio tu osobu odmah i zauvijek.
Skor tebe i prijatelja?
 
Evo ti jos jedan primjer, jedan dan smo vani iz zajebancije ja i frend isli vidjet od koliko uleta ce ih bit pozitivno.
Dogovorili smo isti ulet: "Hej, bok ja sam" taj i taj imenom", volio bih ako bi mogli popricati i upoznati se, mozda popiti pice. "
Dakle direktno, kulturno, sazeto. Bez puno drame od 20 uleta ukupno (moji i njegovi) sa njih 7 smo ostvarili pozitivne kontakte.
Pa sad ti vidi.

Sto se tice tvoje anegdote.
Prema ovoj sta si ju vozio si se u startu vjerojatno krivo postavio, a ako zelis vec nesto usred neceg prijateljskog na tome onda moras jako puno i dugo raditi a ne uletit daj mi onda ti picke, na taj nacin si izgubio tu osobu odmah i zauvijek.
Iskreno zaboli me za nju. Prvo ona je uvijek voljela likove koji imaju 20 kg s krevetom i 2m visine, a ja oko 170 cm 167 cm tu negdje nisam se mjerio dugo i imam oko 80 kg znači njen tip nisam automatski, a kriv sam što sam pristao na to što sam joj bio free taxi a ne fake taxi. Možda i bolje tako nego da me iskorištava i da sam joj dobar sam kad joj trebam ,a kad onda me ne zna ni pozdravit
 
Iskreno zaboli me za nju. Prvo ona je uvijek voljela likove koji imaju 20 kg s krevetom i 2m visine, a ja oko 170 cm 167 cm tu negdje nisam se mjerio dugo i imam oko 80 kg znači njen tip nisam automatski, a kriv sam što sam pristao na to što sam joj bio free taxi a ne fake taxi. Možda i bolje tako nego da me iskorištava i da sam joj dobar sam kad mi treba
Juru za presjednika!
 
Skor tebe i prijatelja?
Pise, uglavnom ja 10 uleta on 10, ja sam imao 3 upisa, on 4.
Dakle sve je tu negdje, ako gledas da je na fakat obicnu jednostavnu recenicu prosjek uspjesnosti od 40-45% to je odlican rezultat.

Ja vjerujem da se danas puno ekipe i pokusava da ne kazem preseravat i glumit nekoga i nesto mocno da bi uletio nekome.
A ovakve jednostavnosti su se zaboravile, jos ako si k tome i normalan, pun pogodak.
Samo moras znat pricat i bit zanimljiv u daljnjoj konvezaciji.
 
Za sve koji zele mozda prosiriti svoje horizonte i mozda cak i nauciti nesto novo.
A i ne skodi procitati nesto s vremena na vrijeme.
Preporucam knjigu: Oliver Kuhn - Savrseni zavodnik.

Probajte ju pronaci pa procitati ima dosta zanimljivih stranica.
Citao sam ju davno, ali vidis, sad sam se sjetio i mogao bih ju ponovno naci i prolistati.
 
Pise, uglavnom ja 10 uleta on 10, ja sam imao 3 upisa, on 4.
Dakle sve je tu negdje, ako gledas da je na fakat obicnu jednostavnu recenicu prosjek uspjesnosti od 40-45% to je odlican rezultat.

Ja vjerujem da se danas puno ekipe i pokusava da ne kazem preseravat i glumit nekoga i nesto mocno da bi uletio nekome.
A ovakve jednostavnosti su se zaboravile, jos ako si k tome i normalan, pun pogodak.
Samo moras znat pricat i bit zanimljiv u daljnjoj konvezaciji.
Eh lako tebi kad imaš frenda da ja dođem s bilo kojim od ovih 4 cure bi utekle.
Prvi ovaj što može 4 l popit od bi došao bok ja sam e imaš ke za cugat.
2. Gay bi došao i reko e bok ja sam, e da di ima zgodnih dečki
3. Ovaj što dolazi s babama bi reko, a gle nemaš preko 60 godina nisi moj tip. Volim babe sorry
4. Ovaj 4. bi pito kolka je cijena za noć. Ova bi pitala šta ti ličim na kurvu ovaj bi reko da. Jer svaka koja ima kratku suknju mu odma kurva
Ja bi došao ženska bi rekla s kakvim se ti debilima družiš i eto meni ne preostaje ništa nego da sam idem
 
Za sve koji zele mozda prosiriti svoje horizonte i mozda cak i nauciti nesto novo.
A i ne skodi procitati nesto s vremena na vrijeme.
Preporucam knjigu: Oliver Kuhn - Savrseni zavodnik.

Probajte ju pronaci pa procitati ima dosta zanimljivih stranica.
Citao sam ju davno, ali vidis, sad sam se sjetio i mogao bih ju ponovno naci i prolistati.
Ja na prvu pročitao Oliver Kahn pa gledam koji je ovo k.....
 
Eh lako tebi kad imaš frenda da ja dođem s bilo kojim od ovih 4 cure bi utekle.
Prvi ovaj što može 4 l popit od bi došao bok ja sam e imaš ke za cugat.
2. Gay bi došao i reko e bok ja sam, e da di ima zgodnih dečki
3. Ovaj što dolazi s babama bi reko, a gle nemaš preko 60 godina nisi moj tip. Volim babe sorry
4. Ovaj 4. bi pito kolka je cijena za noć. Ova bi pitala šta ti ličim na kurvu ovaj bi reko da. Jer svaka koja ima kratku suknju mu odma kurva
Ja bi došao ženska bi rekla s kakvim se ti debilima družiš i eto meni ne preostaje ništa nego da sam idem
Pusti njih prve i dođi nakon 10 minuta...baciće ti se u zagrljaj da ih spasiš...
 
Hm....Mistican koji ne otkriva puno o sebi, dovoljno da se zaintrigiras....
Inteligentan, zna razgovarati na svaku temu
Ima stav
Pismen je
Zajebant, veseljak.,provokator
Voli potrositi novac.
Ima i sta...
Emotivan ispod hladne, nedodirljive povrsine
Jak karakter
Divlji u zivotu, divlji u seksu...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh