Birtijaške čakule

Zao mi je ali nista vise ne hladi zenu nego kad muskarac nema samopouzdanja... Ako je tako bolje neka suti i glumi... Prije ce proc ovaj sta nema za pice nego ovaj bez samopouzdanja iako realno nece nijedan...
 
Ni ne tražim iznad 30, nego neku u 20-ima.
Venti ako stvarno tražiš dobru osobu bolje ti je ići na kateheze nego se gubiti na ovim stranicama. Ozbiljno mislim, planinarska društva su isto krinka za usamljene. Pusti nas kojima je odnos pičke i kurca prioritet u životu i po čemu se ne razlikujemo od bilo koje vrste u životinjskom svijetu koliko god mislili drugačije.
 
Venti ako stvarno tražiš dobru osobu bolje ti je ići na kateheze nego se gubiti na ovim stranicama. Ozbiljno mislim, planinarska društva su isto krinka za usamljene. Pusti nas kojima je odnos pičke i kurca prioritet u životu i po čemu se ne razlikujemo od bilo koje vrste u životinjskom svijetu koliko god mislili drugačije.
Ma nisam zbog toga na ovoj stranici, krivo si shvatio, tu sam slučajno :)
 
Venti ako stvarno tražiš dobru osobu bolje ti je ići na kateheze nego se gubiti na ovim stranicama. Ozbiljno mislim, planinarska društva su isto krinka za usamljene. Pusti nas kojima je odnos pičke i kurca prioritet u životu i po čemu se ne razlikujemo od bilo koje vrste u životinjskom svijetu koliko god mislili drugačije.
Ovo je forum za kurve i musterije, a ja sam kurva🤣logican prioritet bi meni bio tu da nalazim, komuniciram sa klijentima...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh