Birtijaške čakule

Stvar Venture i mene je ta sto je meni iskreno ugodno u njegovu drustvu i ne gledam kako ga financijski iskoristiti vec usreciti. Probajte to nadmasiti...btw kuzim da vama koji ste bili samnom ni jedna vise nije dobra poslije mene.. To je to prokletstvo....
 
posljednja izmjena:
Stvar Venture i mene je ta sto je meni iskreno ugodno u njegovu drustvu i ne gledam kako ga financijski iskoristiti vec usreciti. Probajte to nadmasiti...btw kuzim da vama koji ste bili samnom ni jedna vise nije dobra poslije mene.. To je to prokletstvo....
Je li mu naplatiš seansusl SiG? Naravno da naplatiš jer ti je on ipak klijent.
 
Je li mu naplatiš seansusl SiG? Naravno da naplatiš jer ti je on ipak klijent.
Ne naplatim. U tome i je stvar.Ja na njemu ne zaradjujem i zato se ne osjeca kao klijent...Sta mislite, koliko sam trebala naplatit 3 i pol sata sa svime... Koliko bi kod prostitutke to platili?Meni bi iskreno bilo zao da zaradjujem na njemu
 
posljednja izmjena:
Ne naplatim. U tome i je stvar.Ja na njemu ne zaradjujem i zato se ne osjeca kao klijent...Sta mislite, koliko sam trebala naplatit 3 i pol sata sa svime... Koliko bi kod prostitutke to platili?Meni bi iskreno bilo zao da zaradjujem na njemu
Pa zašto ga žališ SiG nije on socijalni slučaj? SiG sudeći prema tvom opusu u zadnje vrijeme ti si se zaljubila u Venturu i zato si ga stalno mamila u svoje odaje te omalovažavala druge kurve. I SiG prekršila svoj codex kurvarius ali možda ispadne sretno za oboje.
 
Pa zašto ga žališ SiG nije on socijalni slučaj? SiG sudeći prema tvom opusu u zadnje vrijeme ti si se zaljubila u Venturu i zato si ga stalno mamila u svoje odaje te omalovažavala druge kurve. I SiG prekršila svoj codex kurvarius ali možda ispadne sretno za oboje.
Svi Balasevicevi citati upuceni su njemu... A zaljubila sam se u njega jer ga ne dozivljavam kao musteriju, niti on to je.. On je nesto posebno, nesto sto se samo jednom desi, nesto sto me privlaci i intrigira... Nije tako bilo u pocetku, bio je jedan u moru drugih koji su mi pisali u pp... Sve se promijenilo kad sam mu dala broj, poruka po poruka, noc po noc, i svake noci bila sam sve vise njegova do dan danas kada vise ne bih mogla zamisliti zivot bez njegove prisutnosti...
 
Volim ga kao osobu, volim njegov karakter, njegovu energiju, savrseno se nadopunjava uz moju... Bit cu iskrena i reci da nisam mislila da cu vise moci nekoga zavoljeti ali desilo se i to na sasvim neocekivanom mjestu i sa neocekivanom osobom... Znam i da on mene voli.. Iako ne pokazuje... Znam i da nemamo budućnost.. Ali ovaj osjecaj je nesto sto zelim svakome da dozivi, sreca i bol u istom pakovanju...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh