Birtijaške čakule

Nigdje bez kondoma. Ja uvijek imam kondome za daj Bože. Nikad ne znam kad me moze neka dobra zenska zaskočit i pitat jesam li za seks, a ja bez kondoma pa de me poslje optuzi da sam joj napravio bebu, a ne skup je to sport
Ja kad sam bio u tvojim godinama , nisam smio iz kuće izaći da me koja ne zaskoči .
Sad mogu napraviti barem 200- 300 metara do Jaruna dok ne naletem na neku napasnicu .
 
Al bio si pijan jesi ti siguran da si imao kondom? Eto kad je moj djed bio pijan postao je otac napravio si je sina odnosno mog ujaka i nis morao je ozenit baku to mu bio ultimatum ili je zeni ili nebu dobro ah to su bila ta vremena tamo 60,70 godine proslog stoljeca. Zato ja uvijek trijezan jebem. Djeca mi još ne trebaju skupo je to daj kupi ovo daj kupi ono
Dijete nije od Kozjaka, vjeruj mi...
 
A jedan imo 5 godina čuvao za posebne prilike. Sad je samo ostao za uspomenu na ništa pošto mu rok izašao,a imam drugi koji vrijedi :D

To je istina da bila je na Španskom. I još sam ja pametan išo policiju pitat za adresu,a bio sam glup i mlad šta ja mogu. Sreca pa me nisu priveli na ispitivanje zašto ja u 2 ujutro trazim iciju adresu
Najbolje ti je pitat policiju za kurve , oni sve znaju , još te doprate i pričekaju da te odbace kući ako treba :cool:
 
Al bio si pijan jesi ti siguran da si imao kondom? Eto kad je moj djed bio pijan postao je otac napravio si je sina odnosno mog ujaka i nis morao je ozenit baku to mu bio ultimatum ili je zeni ili nebu dobro ah to su bila ta vremena tamo 60,70 godine proslog stoljeca. Zato ja uvijek trijezan jebem. Djeca mi još ne trebaju skupo je to daj kupi ovo daj kupi ono
Dragi ja ti imam crno na bijelo od doktora da mi spermići ne da idu sporo već kaže on samo što nisu krenuli u rikverc, valjda od onih 5 cisterni pelinkovca što sam popio u životu....ja ti dijete mogu napraviti jedino u power pointu...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh