Birtijaške čakule

Ne Zaboravi Me​

Zasto te nema vise u mojoj sobi
kome te ove noci sudbina vodi
ja posle tebe vise i ne znam ko bi
mogao da mi prija i da mi godi

Ref. 2x
Vidim te svaki put kad sklopim oci
cekam te i kad znam da neces doci
zovem te i kad cutim tvoje ime
molim te samo ne zaboravi me

Nasli me prijatelji u cet'ri zida
rekli mi sto si luda ma sta te briga
steglo se moje srce k'o dete place
sto vise glumim srecu to boli jace
 
Boca je gotova dragi moji...
Ide se na spavanje...
Zakljucak je da...
Ja se volim i seksati, i ljubiti i maziti... I generalno mi je lijepo s tobom Venty😍
Ali.. Kao sto i rekoh...
Pre iskrena sam osoba da glumim osjecaje koji ne postoje..
Jbg..
 
Pa da napišem svoju prvu priču. Pozdrav svima🙈 inače ovo je istinita priča koja mi se dogodila prije pr godina na moru.

zovem se za potrebe price Marko i iz Zagreba i gotovo svako ljeto idem na more u Dalmaciju na jedan otok. Pa tako sam između ostalog bio prije par godina na godišnjem s prijateljima. Iznajmili smo kuću i krenuli s izlascima, plažom ...pa zapravo sa svime kaj je moralno za mlade. Tako da smo skoro svake noći imali noćno kupanje. U susjednom apartmanu bio je jedan stariji bračni par tako u 50-setima. Ona je stvarno bila usčuvana s velikom oblom guzom. Odmah smo ju primjetili.
Aaa di sam stao, da! Noćno kupanje! Tako smo jedno večer završili na noćnom kupanju i to jako pijani. Pričali smo i zapravo se ne sjećam dijela sto je uslijedilo ali nekako sam završio sam na plaži gledajući more i zvijezde. Da bi mi se za pr trenutaka pojavila ona...ista ta žena u 50 setima. Odmah je primjetila da sam pijan kao zvecka.
Razgovarali smo prvo o meni sto radim, kako se provodim...klasičan razgovor...sve dok se nisam srušio od alkohola dole...nedugo zatim ona me počela dirati po mom kurcu. Inače nije da izmišljam ali imam dobar kurac, debeli žilav i velik...stanu tri sake...tako da sam uskoro imao sto vidjeti žena mi je počela izvlačiti kurac i pričati kako imam bas debeli i odličan kurac. Kako nikad ili već dugo nije imala sličnog ...ne sjećam se detalja. Zadnje čega se sjećam da me poljubila u kurac i da sam od uzbuđenja svršio. Izmuzla je spermu iz mene i ostavila me takvog na plaži. Idući dan nisam znao da li je to bila zbilja ili java...bas luda noc
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh