Birtijaške čakule

Dok kod sebe uspoređuješ sa drugima i tako procjenjuješ osobno zadovoljstvo nema tu sreće...ove tvoje paralele sa količinom novca i srećom su smiješne...naravno da je problem ako ni egzistencijane stvari nisu pokrivene...jasno ti je da sreća sigurno ne raste proporcionalno sa povećanjem prihoda i ima trajni karakter
Meni sreca raste kad mogu pomoci.. Ne znam za vas...
 
Dok kod sebe uspoređuješ sa drugima i tako procjenjuješ osobno zadovoljstvo nema tu sreće...ove tvoje paralele sa količinom novca i srećom su smiješne...naravno da je problem ako ni egzistencijane stvari nisu pokrivene...jasno ti je da sreća sigurno ne raste proporcionalno sa povećanjem prihoda i ima trajni karakter
Ne usporedjujem.. Nego mi je smjesno kad ima likova koji i sa 30 zive sa starcima😄
 
Po tome je Balkan specifican... Dozivotno generacijama pod roditeljskim krovom...
To je zato što ljudi tako jebeno zarađuju na Balkanu. Već s osamnaest svi nađu jeben posao i stan, i onda high-life. A ovi što ostanu sa starcima, to sve neradnici i jugonostalgičari. SiG daj se skuliraj pa živimo u državi gdje većina ljudi, ne svojom krivnjom, radi za četiri i pol hiljade kuna. Znam puno ljudi koji žive sa starcima jer nemaju izbora, znam puno ljudi koji žive sa starcima da bi brinuli za njih.

Pusti ljudima da žive kako mogu. Ili oni koji mogu što hoće, kako hoće. Ni tebe nitko ne pita kako živiš niti te osuđuje.

Ja sam otišao od staraca s 24 godine. Zato što sam si to tada mogao priuštiti. A moglo se dogoditi da ne mogu isto tako.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh