Birtijaške čakule

Jedna crna visoka. Vidili smo se par puta, nekako je nisam uspio pitat za piće a svidja mi se full. Rekao bi da se i ha njoj svidjam po njenom govoru tijela, zapravo znam jer je pitala moju poznanicu jesam li oženjen. Znam di radi, sad se pitam kako da je vidim da ne ispadne stalkerski? Radi u trgovačkom centru .
Samo frikovi su mi uvijek dolazili na posao 🤷‍♀️🤣
 
Jedna crna visoka. Vidili smo se par puta, nekako je nisam uspio pitat za piće a svidja mi se full. Rekao bi da se i ha njoj svidjam po njenom govoru tijela, zapravo znam jer je pitala moju poznanicu jesam li oženjen. Znam di radi, sad se pitam kako da je vidim da ne ispadne stalkerski? Radi u trgovačkom centru .
jebote. koji ti je k. idi do nje i pitaj .idemo k tebi ili meni?
 
Jedna crna visoka. Vidili smo se par puta, nekako je nisam uspio pitat za piće a svidja mi se full. Rekao bi da se i ha njoj svidjam po njenom govoru tijela, zapravo znam jer je pitala moju poznanicu jesam li oženjen. Znam di radi, sad se pitam kako da je vidim da ne ispadne stalkerski? Radi u trgovačkom centru .
Dodji nesto kupit kao.. ovisi sad di radi oko cega ( nemoj rec di molim te 😝)ako je nesto sto nije neobično da si dosa kupiti..zapocni bezveze neku zafrkanciju pitaj jel umorna ..ne znam neobavezno cavrljanje , a onda pokusaj nekako doc do broja na neku foru ...dalje je lako
A mozes i poznanicu pitat broj pa joj se javiti i otvoreno rec da ti se cini zanimljiva i draga itd i kakva je za kavu otic 🤷🏼‍♀️
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh