Birtijaške čakule

ne će ti tribat..

Ako me ne budeš mogla pratit masirat ćešme nesplatno, barem još s završetkom. Ako me budeš mogla pratiti, opet ja dolazim kod tebe na iste us ali s time da ću platiti duplo.
Ne zaboravi da sam na treningu tri put tjedno da me ne potcijenis sto se tice izdrzljivosti pa da ne bi ti mora dizat kredit za izgubljenu okladu 😛
 
Je kako necu ,ne ostajem ja tako lako bez daha
Viruj mi da teratana/fitness nije priprema za napore, štoviše. Nabildani su znatno manjih radnih sposobnosti od nenabildanih, oni ne mogu raditi ama baš nikakvi fizički posao, ostaju bez daha za 2 min. Jednostavno treba mnogo krvi i kisika za servisirati njihove mišićei tijelo im ne može izdržavat napore. Doduše oni i ne rade..
 
Viruj mi da teratana/fitness nije priprema za napore, štoviše. Nabildani su znatno manjih radnih sposobnosti od nenabildanih, oni ne mogu raditi ama baš nikakvi fizički posao, ostaju bez daha za 2 min. Jednostavno treba mnogo krvi i kisika za servisirati njihove mišićei tijelo im ne može izdržavat napore. Doduše oni i ne rade..
Nisam nabildana al nemam problem sa snagom.
 
Viruj mi da teratana/fitness nije priprema za napore, štoviše. Nabildani su znatno manjih radnih sposobnosti od nenabildanih, oni ne mogu raditi ama baš nikakvi fizički posao, ostaju bez daha za 2 min. Jednostavno treba mnogo krvi i kisika za servisirati njihove mišićei tijelo im ne može izdržavat napore. Doduše oni i ne rade..
Nego jel vozimo il cemo gubit vrime na brbljanje ,ti nacrtaj rutu da se ne izgubim,ipak ti bolje od mene znas sve a ja sam mlada neuka i zelena u svijetu sporta i bicikletanja 😉
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh