Birtijaške čakule

Evo ono o cemu pricam... Poruka na viber sa nepoznatog broja "Prijatelj mi je dao broj jesi za druzenje"... Mater ti jebem bezobraznu..
Ovaj broj broji na preko osamdeset blokiranih brojeva..
Psihopate zele doci do mene na sve moguce nacine.
Ne smijem se javit ni na jedan poziv sa nepoznatog broja (kao jucer npr, a morala sam jer mi namjestaj dovoze).
Da ne cujem s druge strane jesi za druzenje..
Znaci🤢🤢🤮🤮
Prebacujem ovaj broj u radni, a privatni ce imat mama i tata.
Najpametnije. Ja san odavno
Evo ono o cemu pricam... Poruka na viber sa nepoznatog broja "Prijatelj mi je dao broj jesi za druzenje"... Mater ti jebem bezobraznu..
Ovaj broj broji na preko osamdeset blokiranih brojeva..
Psihopate zele doci do mene na sve moguce nacine.
Ne smijem se javit ni na jedan poziv sa nepoznatog broja (kao jucer npr, a morala sam jer mi namjestaj dovoze).
Da ne cujem s druge strane jesi za druzenje..
Znaci🤢🤢🤮🤮
Prebacujem ovaj broj u radni, a privatni ce imat mama i tata.
Poznato.. ja sam na pocetku koristila svoj jedini broj ,kad su poceli pozivi u dva ujutro i svakakve poruke ,odmah sam uzela drugi za radit koji iskljucim Navečer i nema vise briga oko toga.. listu blokiranih te stizem sa 300 brojeva 😂 nazalost... Privatni ipak imaju stalni gosti koje bas bas poznajem jako dobro i s kojima sam u prijateljskom odnosu . Al razumim te sve ,dodje ti nekad stuc mobitel od zidove kad krenu biseri se nizati...
 
Najpametnije. Ja san odavno

Poznato.. ja sam na pocetku koristila svoj jedini broj ,kad su poceli pozivi u dva ujutro i svakakve poruke ,odmah sam uzela drugi za radit koji iskljucim Navečer i nema vise briga oko toga.. listu blokiranih te stizem sa 300 brojeva 😂 nazalost... Privatni ipak imaju stalni gosti koje bas bas poznajem jako dobro i s kojima sam u prijateljskom odnosu . Al razumim te sve ,dodje ti nekad stuc mobitel od zidove kad krenu biseri se nizati...
Tebi da se držiš Patka to se nebi dešavalo
 
Najpametnije. Ja san odavno

Poznato.. ja sam na pocetku koristila svoj jedini broj ,kad su poceli pozivi u dva ujutro i svakakve poruke ,odmah sam uzela drugi za radit koji iskljucim Navečer i nema vise briga oko toga.. listu blokiranih te stizem sa 300 brojeva 😂 nazalost... Privatni ipak imaju stalni gosti koje bas bas poznajem jako dobro i s kojima sam u prijateljskom odnosu . Al razumim te sve ,dodje ti nekad stuc mobitel od zidove kad krenu biseri se nizati...
Kuzis me... A najgore kad se netko osjeti pozvanim da dijeli broj uokolo... I oni blokirani debili koji zovu sa 870-tog broja
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh