Birtijaške čakule

Eto formula za spas proračuna, punio bi se proračun bolje nego od trošarina na gorivo, cigarete i alkohol.
Samo teško da bi se ovi ovisnici o narodnjacima odmaknuli od to štetnog utjecaja na njihovo mentalno zdravlje. Kao da su na LSD-u ili MDMA...
to možda neka tamo generacija bude imala srecu pa to nebude furka više
mada je bio vec neki odmak od krkanluka !!!?ali, recimo osamdesetih si na prijemnom na dif,u morao otpjevat i odplesat nešto !!??? u obzir su dolazile samo partizanske !!??pa sam ja tako pjevao ...bilećanku 😂strava , frendovi i frendice slušaju ....ali preživilo se
dakle :ako se neko pita ? od kud krkanluk ??? od uvijek , samo je bio latentan a sad je eruptirao ko i neke druge stvari ...demokratske
 
to možda neka tamo generacija bude imala srecu pa to nebude furka više
mada je bio vec neki odmak od krkanluka !!!?ali, recimo osamdesetih si na prijemnom na dif,u morao otpjevat i odplesat nešto !!??? u obzir su dolazile samo partizanske !!??pa sam ja tako pjevao ...bilećanku 😂strava , frendovi i frendice slušaju ....ali preživilo se
dakle :ako se neko pita ? od kud krkanluk ??? od uvijek , samo je bio latentan a sad je eruptirao ko i neke druge stvari ...demokratske
Jaooo pa daaajteee 21.stoljeceeee😱😱😱
 
to možda neka tamo generacija bude imala srecu pa to nebude furka više
mada je bio vec neki odmak od krkanluka !!!?ali, recimo osamdesetih si na prijemnom na dif,u morao otpjevat i odplesat nešto !!??? u obzir su dolazile samo partizanske !!??pa sam ja tako pjevao ...bilećanku 😂strava , frendovi i frendice slušaju ....ali preživilo se
dakle :ako se neko pita ? od kud krkanluk ??? od uvijek , samo je bio latentan a sad je eruptirao ko i neke druge stvari ...demokratske
Ima tu puno istine, ali 80-tih su bili više narodnjaci, bile su kavane i restorani gdje se slušala takva glazba, i znalo se tko to sluša, rijetko se to moglo čuti po studentskim domovima i zabavama.... a danas to je turbo folk, i sve prisutan je, od Lisinskog do Besta i Garbage city (Bogu hvala da je zatvoren), još samo u crkvi nema takvih koncerata, premda ne bih "ruku u vatru" kad su u pitanju bosanski fratri.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh