Birtijaške čakule

u Beću gužva od semafira do semafora, tražimo di smo, navigacija kaže skreni desno mi skrenile krivo, tamo skreni vice Mare, ma nije skreni livo, ma koga brige vozi pravo, aj nakon dvi ure vrtnje u krug osvanile isprid hotela vec vidno ispacene od puta, bar hotel izgleda lipo, štoviše iznenađujece dobro, recepcija kljuci i eto nas u sobi, prostrane lipe, a pogled za poželit, bijele planine, zeleni brežuljci travica pokosena ko u nekoj bajci...

Opet nas uvatilo ludilo razbacuje se roba po postelji, šta obuć, skakućem na jednoj nozi navlacim postolu uska ma stati cu u nju pa makar me nažuljala, a šta ću kad mi je lipa, uska suknja, najlonke ili tajice ajme...

njih tri vec spremne ja jos letim po sobi na jednoj nozi, aj napokon sve cetiri spremne idemo, opet vika skrika smih, sta ce reci ovaj kulturan svit okle su ove ispale... ma ko ih jebe nama je super...


Obasle grad, sve to lipo staro dosadno, a valjda ce navecer biti stokod zabavnije.

Sredile se vecernji izlazak, minice najlonke, štikle sve lipša od lipše pa do bara, a doli živo puno svita, veselo, Mare vec vata stol, Jela do šanka, viće "ŠTA ĆE TE PIT", Đina i kole vicen ja.

Visoki stol stupicamo na nogama, muzika tresti, ljufi ko mravi svi u ritmu, osjecam kako bass prolaz kroz moje tjelo u valovima i samo me nosi u ritmu...

Taman popile, kad konobar nosi novo, odakle sad ovo, smješkaju se dva momka sa šanka, mahnemo im zavijemo i na ex. ko in jebe mater neka placaju.

Vec me malo uvatilo ali šta smeta, jednom se živi...

Ona dva vec posustala vidili da ih ne obadajemo, a i šta ce nam, nama je lipo i bez njih, ide Mare uzet jos pica pribiremo takuljine, a ja cu do zahoda malo uvatit zraka vec lagano ševrljan

U zahodu pribrala misli malo se osvjezila i da ću izaći udarin pravo u nesto tvrdo i veliko, dok sam dosla sebi, i vidim isprid mene stoji visoki Austrijanac crne kose, crno oko, hvata me za ruku i goviri nesto na njemacki, niti ga razumin niti cujen od galame, ponovi ovi put ali na engleskom, da jesam li dobro i drzi me za lakat, a ja samo vidim ona njegova ramena, kako me gleda onim crnim okom, klimam glavom ako neka tineđerica, mislim se koji kurac sad pa nisam balavica, a skupim nekako misli i odgovorim " da u redu sam ", on se ispricava i da mi oce pice platiti ....

Vracam se za stol i pokusavam njima reci sto se desilo, ne cuju me skakucu ko tuke oko stola, kad eto ti njega pravo za stol i nosi pice za sve cetiri, one odjednom staju skakati i sve u mene gledaju upitno i sa smjeskom, ja im kazem ovo je ... a neznam mu ni ime, on se nasmije i pokaze bjele zube a one sve zahihocu ko neke balavice...

On se rasprica govori glasno, Mare ga ne obadaje skace i dalje, Jela pokusava pratiti ali vidi se da se bori, a ja gledam u njega i klimam ko da razumin, a samo pratim oci i taj smjesak, niti mi muzika vise nije glasna...

U neko doba uhvati me za ruku i samo me pogleda i ko da smo se sve razumili, samo krenem, okrenem se prema prijama one i dalje skakucu oko stola nisu ni primjetile da sam krenila prima sobi.

Sjeli smo u predvorje recepcije, visoke kozne fotelje, napokon se čujemo iako mi jos pišti u ušima od preglasne muzike.

Ima blag i umljat glas, prica o Poslu o Beću pita sto radim ja mu odgovaram, osjecam neku povezanost ko da se poznajemo cijeli život, a on me gleda tim crnim oćima gleda mi direkt u dušu, taj cudni osjecaj me prozima ko da mu nista nemogu sakriti, djeluje tako kulturan, a opet nekako tajanstven, pokusavam pogledati u njegovo oko ali ko da je zavijen u nekoj tajni nevidim nista dalje od tog crnog oka, a njegov ton glasa me smiruje i lagano uzima.


Prosli su sati, dani u prici neznam kopletno sam izgubila pojam vremena, ali nekako se trgnem i kazem da je kasno da bi posla leci, a on kuturno klimne glavom i da ce me ispratiti do sobe...

Ulazimo u lift on je visok moram glavu nagniti da ga pogledam u oci, i taman ga pogledam a in me stisne oko struka i strasno poljubi, nisam se ni snasla jedva usta otvorila, a njegov topli i vlazan jezik vec trazi moj.. zatvorim oci i samo se pustim, njegova ruka drzi me oko struka i podigla pa stojim na vrhovima prstiju, a drugom rukom me drzi za kosu isprepletenu izmedu prstiju.

Moram priznati da me uhvatio na prepad, da se i hocu oduprijeti ne mogu.

Lift staje otvaraju se vrata, on me tek tada pušta, noge su mi ponovo na tlu, ja se zacrvenila, sigurno ce misliti da sam ja neka laka ženska, dali da ga otpilim, dali da ga pozovem u sobu, sukob u glavi ali kad otvorim oci on me gleda onim crnim okom, to lice a tek ramena, i usta sama progovore nisam ni stigla promisliti, UĐI NA JOS JEDNO PIĆE.

Otključala sobu, tražim pogledom gdje je minibar, tu je kraj kreveta, otvaram uzimam piće i okrenem se prema njemu on se nasmije i gurne me jako od ramena da poletim leđima na krevet... nisam se snašla letim koji je ovo sad kurac padam na krevet odskocim na krevetu jedan dva puta, a on se stvori poviše mene osjecam njegov dah na svom vratu meni jos one bočice u rukama. misli lete što sa bočicama, što sa rukama njegov dah mi je na vratu, pocinje me vec lagano izluđivati, ali ne ljubi, samo dah, nije mi jasno, klizi od vrata prema grudima, pa nize, preko trbuha osjecam njegov nos kako lagano klizi preko moje haljine, vec me lagano vrucina hvata, one bocice mi jos u rukama pokusavam ih pustiti ali ruke me ne slusaju jos ih grcevito drze, dadrzava se povise mojih prepona osječam toplinu njegovog daha bas tu, zasto se zadzava bas tu, neugidno mi ali ipak jako uzbudljivo.

vraca se prema gore, tocno je ispred mene lice u lice, gledaju me ta dva crna oka ko da me skeniraju, razoruzana sam, cita me ko otvorenu knjigu. prolaze mi trnici dok njegova ruka podize moju majcu.

sad je gotovo, ljubi mi bradavice jednu po jednu osjetljeve su svaki njegov dodir direktno udara u mozak, mjesavinom ugode, neugode i užitka, kobna kombinacija, pica mi ovlazila (srecom ne nosim klompe), hvatam ga rukama za leđa i upirem prstima u njegove mišiće osječam pregibe i to me dodatno izneredilo, nisam ni primjetila kad je uzeo moju majcu i s njima mi napravio povez preko ociju... u mislima mi pitanje koji kurac sad izigrava s tom majcom ali prihvacam igru

Mrkli mrak osluskujem osjetila su mi izostrena, a on se spusta prema mojim preponama i povlaci moje najlonke i skida me, osjecam kako mi friski zrak oplahuje moju vlaznu i upaljenu picu ko ljetni maestral preko znojnog tijela, najlonke je povukao skroz proko nogu i sad sam skoz razgolicena i slijepa, taj osjecaj neopisive predaje, oslobođenja svakog dijela razuma.

Što sad radi osječam samo njegovu prisutnost, ne čujem ga, odjednom njegov vlažni jezik dodiruje moj klit, ko struja da me udari, ispustam uzdah, a on jezikom kruzi oko klita, pa nize prema vagini, osjecam da se sokovi cijede prema mom anusu, a on i dalje klize od vagine do klita i natrag , usisava svojim usnama moje usmine i klit pa ih unutra vrhom jezika izluđuje, svaki njegov pokret ko da šalje valove tsunamija kroz moje tjelo koji se odbijaju od moju tjelesnu ljusku i stvaraju valoviti kaos unutar moga bića.

Neznam koliko cu jos dugo moči odoljeti, grčim ruke povlačim posteljinu, a on me odjednom uhvatio za vrat, njegova velika ruka obavija mi vrat, trudim se uhvatiti zrak i taman kad sam pomislila da sam dosegnula limit on podiže granice uzbuđenosti za koje nisam ni znala da postoje.

U trenu me jednim snaznim zamahom samo okrene na trbuh, podigne mi guzicu visoko, a glavu i ramena pritisne na krevet
kad odjednom BUM osjetim udarac po guzi, proleti kroz moje tjelo ko munja, neznam zasto ali trebalo bi mi smetati, sad niti ne obracam paznju samo cekam da mi ga stavi nemogu vise molim u sebi stavi mi ga, bojim se da me ne cuje da to ne recem naglas, ali on ga naslanja na moj anus i klizi po njemu, prvi put osjecam njegovu tvrdu batinu nisam ga ni vidjela sa vezanim ocima, mora da je velik, klizi naprijed nazad po mom anusu, a ja samo sto ne zajucem stavi ga.

Pokusavam ga zamisliti i to me izluđuje pa ja zamisljam njegovu kitu, da mi je to netko rekao da cu raditi ma nema šanse, a vidi me sad.

Osjecam da se centrira, povlaci ga preko guze i glavic je na ulazu, a ja rastvorena na izvolite i jedva cekam.

Napokon ulazi i osječam kako me ispunjava centimetar po centimetar, sve je širi i širi tvrd ko da je boca od coca cole.
Ne mogu se pomoći ispuštam uzdahe i pratim ritam svaki ulaz uzdah, uopce nemogu ocjeniti jesam li glasna i li tiha sve je pomjesano, a on ubrzava, ritam sve jaci i jaci udara od mene ko bubnjar na galiji punoj robova, a ja uzdišem u ritmu ko njegov rob, uzima me za ruke i povlači ih na moja leđa, kompletno sam sputana a on i dalje udara a ja ko lađa na olujnom moru nekontrolirano se odbijam od valove a njegovi udarci rukom po mojoj guzici ko munje koje obasjavaju mrklu noc.

Ne mogu vise dolazim do vrhunca, a on me hvata za kosu i povlaci sebi, vristim, hripljem, placem, neznam ni sama i nabivam se na njegovu kitu sve jace i jace, dublje i dublje, krik ne mogu vise svrsila gotova, padam na krevet, on me okrece na leda i klekne mi poviše grudi namjesta se da mu lizem jaja osjecam po vibracijama da ga drka, a drugom rukom njezno miluje moju picu ko da joj vida rane.

Odjednom drka sve brze, jaja su mu glatka obrijana s guštom ih ližem, ali on se odmiče i gura mi kitu u usta, prihvačam ga velikodusno i sišem, naglo staje i grči, topla tekucina ispunja mi usta, slatkasto slani neodređeno.

Odmice se i skida mi povez, treba mi par trenutaka da mi se vid vrati, sve mutno ali uspijem fokusirati njegov lik, tek sad ga prvi put vidim golog mišičavog kako leži pored mene znojan i zadihan.

Odlazim u kupatilo a se u to vrijeme vec obukao i zapalio cigaret popišili smo zajedno i popili jos jedno pice, nagne se prema meni poljubi me i kaze da mora otići, čekaj ali neznam ti ni ime, on odgovara ime nije bitno i zatvara vrata, kakva noc nisam se stigla ni okrenuti a one tri pijane upadaju u sobu i bauljaju po sobi, Mare pita me gleda ocima u kriz da gdje sam nestala ......
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh