Big boobs lovers

Ja bi sebe isto mogao nazvati big boobs loverom, ali čemu to? Tko ne voli velike sise? Nek mi ga pokaže netko... Uglavnom. jebao sam toliko pički sa big boobs, da se pitam čemu to? Znači većina ih je imalo tolike sise da te udave s njima, ali usput i preko 120kg. Ajd nek mi neko pokaže neku od 60kg, da ima 5-tice? Aha.. hoče moj kurac. Velike sise su produkt, ili estetskog kirurga, ili razvaljenje, proždrljive, debele krmače. Trečeg nema. Tema je suvišna, a između ostalog, jebe se u pičku, naravno bez kondoma, a ne među sise.
 
Ja bi sebe isto mogao nazvati big boobs loverom, ali čemu to? Tko ne voli velike sise? Nek mi ga pokaže netko... Uglavnom. jebao sam toliko pički sa big boobs, da se pitam čemu to? Znači većina ih je imalo tolike sise da te udave s njima, ali usput i preko 120kg. Ajd nek mi neko pokaže neku od 60kg, da ima 5-tice? Aha.. hoče moj kurac. Velike sise su produkt, ili estetskog kirurga, ili razvaljenje, proždrljive, debele krmače. Trečeg nema. Tema je suvišna, a između ostalog, jebe se u pičku, naravno bez kondoma, a ne među sise.
Hehe, ha vidi... Nisu svi ljudi isti, ja osobno radije biram curu ili damu od 100kg (120kg nisam imao pa neznam) sa 6com nego 60kg sa tricom... Al jbg to je moje mišljenje... By the way... Da li je netko bio ucity centar east... Prodavačica u Tom tayloru... Sise između 7 i 8,moja procjena... E da je to vidjeti dok se skine... Mljac... El bio tko i vidio?
 
Ja bi sebe isto mogao nazvati big boobs loverom, ali čemu to? Tko ne voli velike sise? Nek mi ga pokaže netko... Uglavnom. jebao sam toliko pički sa big boobs, da se pitam čemu to? Znači većina ih je imalo tolike sise da te udave s njima, ali usput i preko 120kg. Ajd nek mi neko pokaže neku od 60kg, da ima 5-tice? Aha.. hoče moj kurac. Velike sise su produkt, ili estetskog kirurga, ili razvaljenje, proždrljive, debele krmače. Trečeg nema. Tema je suvišna, a između ostalog, jebe se u pičku, naravno bez kondoma, a ne među sise.e17 godina,62 kile,šestica

Ja bi sebe isto mogao nazvati big boobs loverom, ali čemu to? Tko ne voli velike sise? Nek mi ga pokaže netko... Uglavnom. jebao sam toliko pički sa big boobs, da se pitam čemu to? Znači većina ih je imalo tolike sise da te udave s njima, ali usput i preko 120kg. Ajd nek mi neko pokaže neku od 60kg, da ima 5-tice? Aha.. hoče moj kurac. Velike sise su produkt, ili estetskog kirurga, ili razvaljenje, proždrljive, debele krmače. Trečeg nema. Tema je suvišna, a između ostalog, jebe se u pičku, naravno bez kondoma, a ne među sise.
62 kile,17 godina,prirodne šestice😃
 
E ka zamisli pod broj jedan ic se javit nekoj maloljetnici za seks a ka drugo zamisli mislit da to nije lazni profil ili nekog bivseg korisnika ili privatnog istrazitelja ili nekog iz MUPa hahaha picku kakvih debila ima


Ee majstore sigurno dite od 17 godina nema pametnijeg posla nego pricat o svojin sisama na forumu za prostituciju. Tribalo bi uvest bar iq test za registraciju (ako ne i potvrdu o nekaznjavanju)
 
E ka zamisli pod broj jedan ic se javit nekoj maloljetnici za seks a ka drugo zamisli mislit da to nije lazni profil ili nekog bivseg korisnika ili privatnog istrazitelja ili nekog iz MUPa hahaha picku kakvih debila ima


Ee majstore sigurno dite od 17 godina nema pametnijeg posla nego pricat o svojin sisama na forumu za prostituciju. Tribalo bi uvest bar iq test za registraciju (ako ne i potvrdu o nekaznjavanju)
Ajde ne seri. I ne zajebavaj ove napaljene ložače.
Hahahaha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh