Big boobs lovers

sirovan

New member
Pozdrav svima. Da ne duljim puno, imam sreće da imam takvu suprugu, ali neću lagati da ne volim pogledati druge sa velikim sisama, pa ako se ukaže prilika i nešto više... Pošto je ponuda na oglasniku dosta loša po tom pitanju, da li tko zna gdje se mogu vidjeti takve cure tj. gospođe, pa da ako ništa drugo bar bacimo malo mašti na volju... Evo da ne bude da samo piskaram... Da li je netko vidio onu mladu gospođu sa big boobisima koja radi u decathlon kod city easta... Uh, valjda najveće kaj sam vidio, osmica sigurno... Da je bar to samo dotaknuti, vrijedilo bi koliko košta košta... Evo pokrećem temu, valjda nije zabranjena, pa neka se uključi tko želi...
 
da, da neka nudi boob job ja bi prvi dosao.....a ovako sam do sad nasao jednu koja to zeli....na zalost ispostavilo se je da je malo puknuta...
 
Mene zanimaju cure s dobrim umjetnim cicama, al da nisu prevelike. 3-4 taman za titjob. I da nude uslugu titjoba. Dođeš, odradiš titjob za 15 min i odeš. I da je 200-300 a ne 1000 za tih 15 min.
Eto ako netko zna takvu... Tea Kruge je to radila, ali ne da svršit po sisama
 
Pa nije da ih nema, ove malo starije sisate to bez beda naprave. Sa mlađima treba malo taktike i koja lijepa rijec. Sto se tice silikonskih, moram priznat da nisam jos ni na jednu naletio da preporucim, za sad samo velike i prirodne
 
Pa nije da ih nema, ove malo starije sisate to bez beda naprave. Sa mlađima treba malo taktike i koja lijepa rijec. Sto se tice silikonskih, moram priznat da nisam jos ni na jednu naletio da preporucim, za sad samo velike i prirodne

Kad kažeš starije na koju dobnu skupinu misliš? Napiši preporuku i za starije i za mlađe :)

Meni je osobno Tea s Kruga bila OK za to. Ona ima silikone 3-4
 
Da, starijih ima, al mene ipak zanima dobna skupina do 35 sa prirodnim sisama. Bile su dve dobre, jedna u centru i jedna u nzg, al vise nema ni jedne ni druge.
 
Sve cure/dame sa kojima dogovoris druzenje daju titjob do kraja. Biras onda kako zelis da te dokrajce. Mozda i sa btb eventualno, obicnom masazom bas i ne.
Evo sad kad uhvatim malo vremena slozim listu. Mlađe su mi do 35, ostalo u stariju. Volim obje grupe 😋
 
Mene zanimaju cure s dobrim umjetnim cicama, al da nisu prevelike. 3-4 taman za titjob. I da nude uslugu titjoba. Dođeš, odradiš titjob za 15 min i odeš. I da je 200-300 a ne 1000 za tih 15 min.
Eto ako netko zna takvu... Tea Kruge je to radila, ali ne da svršit po sisama
Marina dom sportova, 300 kn , silikonke, mozes svrsit po sisama ili usta
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh