Big boobs lovers

Ako vam ni nakon toliko napisanih recenzija, mišljenja i loših iskustava u vezi bonova nije sumnjiv svaki oglas u kojem se traže bonovi onda vam se treba upaliti alarm za laž na svaki oglas koji na Wapp ili Viber profilu ima vidljivo lice cure koja se oglašava. Iskreno sumnjam da bi bilo koja ozbiljna oglašavačica, izuzev strankinja i one predebele, stavila sliku svog lica na javno dostupan broj.
 
Ako vam ni nakon toliko napisanih recenzija, mišljenja i loših iskustava u vezi bonova nije sumnjiv svaki oglas u kojem se traže bonovi onda vam se treba upaliti alarm za laž na svaki oglas koji na Wapp ili Viber profilu ima vidljivo lice cure koja se oglašava. Iskreno sumnjam da bi bilo koja ozbiljna oglašavačica, izuzev strankinja i one predebele, stavila sliku svog lica na javno dostupan broj.
Naravno da ne, to kaj ona trazi je jedno, ono kaj moze dobit je drugo. Cim trazi i lovu da se ispregovarat. Na same bonove ne reagiram.
 
Hehe, ha vidi... Nisu svi ljudi isti, ja osobno radije biram curu ili damu od 100kg (120kg nisam imao pa neznam) sa 6com nego 60kg sa tricom... Al jbg to je moje mišljenje... By the way... Da li je netko bio ucity centar east... Prodavačica u Tom tayloru... Sise između 7 i 8,moja procjena... E da je to vidjeti dok se skine... Mljac... El bio tko i vidio?
Posjetio sam Decathlon i vidio žensku sa ogromnim sisama. Nije baš atraktivna u licu i malo je deblja, no imalo bi se sa čime igrati kad se skine može proć. Nekoliko puta bio u Tom Tailoru CCE i nisam naišao na neku sa prirodnim sisama 7-8, možda više ne radi tamo ili je City West. Nekad bio odličan forum na croportalu cice sa naših ulica, sa slikama sisatih random treba ali je ugašen. Treba osvježit ovu temu, sherajte ako znate di ima neka dobra sisata 😉
 
Pozdrav, da nisam vidio mi ja više onu sisati curu u ccc-u city east, valjda otišla negdje drugdje raditi, ali u decathlon u sam naletio na onu sisatu, ali zanimljivo, kada sam ju na samo pitao, ko fol, u vezi neke sportske opreme, odmah su njezini kolege primijetili i došli, kao, i oni dati savjet, hehe, ne puštaju malu ni malo na samo.... Poanta, po meni, takve cure uvijek će imati svoje pratitelje... I dečke koji se motaju oko njih...
 
Pozdrav, da nisam vidio mi ja više onu sisati curu u ccc-u city east, valjda otišla negdje drugdje raditi, ali u decathlon u sam naletio na onu sisatu, ali zanimljivo, kada sam ju na samo pitao, ko fol, u vezi neke sportske opreme, odmah su njezini kolege primijetili i došli, kao, i oni dati savjet, hehe, ne puštaju malu ni malo na samo.... Poanta, po meni, takve cure uvijek će imati svoje pratitelje... I dečke koji se motaju oko njih...
Pa normalno ljubomorni svi bi je jebali
 
Svaka cura ima prartitelje, ko i svaki dečko, nije svako za svakog, ja skoro svaki dan jebem
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh