BANJA LUKA I OKOLINA - Iskustva & recenzije

Sve sto sam čitao, i otprilike pohvatao neka iskustva i utiske, cini se da je lista vise manje jasna.



Crystal, Ines, Mallory - top cure.

Sofija, Ena, Snjeza odma za klasu ispod, a ostale nisu vrijedne ni spomena



S obzirom da meni treba jedna ili dve na duge staze ( 2 ili 3x mjesecno narednih ihahaj) zamolio bih korisnike da mi u pp jave broj od Crystal, Ines ima javno, Mallory ne bude u BL.



Sa Crystal bi volio stupiti u kontakt jer bi i njoj i meni od znacaja bilo da se spojimo, ja dobijam siguricu, a i ona dobija redovnog tipa koji me izgleda ko smecar i koji je uvijek cakum pakum.

Ako moze neko izgotiviti da brojem, bio bih zahvalan



@Crystal
 
Sve sto sam čitao, i otprilike pohvatao neka iskustva i utiske, cini se da je lista vise manje jasna.



Crystal, Ines, Mallory - top cure.

Sofija, Ena, Snjeza odma za klasu ispod, a ostale nisu vrijedne ni spomena



S obzirom da meni treba jedna ili dve na duge staze ( 2 ili 3x mjesecno narednih ihahaj) zamolio bih korisnike da mi u pp jave broj od Crystal, Ines ima javno, Mallory ne bude u BL.



Sa Crystal bi volio stupiti u kontakt jer bi i njoj i meni od znacaja bilo da se spojimo, ja dobijam siguricu, a i ona dobija redovnog tipa koji me izgleda ko smecar i koji je uvijek cakum pakum.

Ako moze neko izgotiviti da brojem, bio bih zahvalan



@Crystal
Cristal
Nije bila pitanje od i pitanje hoce li vise…malory samo jednom mozda bila vise preferira sarajevo…ines je tu cesto…ena je isto dobra moze im prici
 
Sve sto sam čitao, i otprilike pohvatao neka iskustva i utiske, cini se da je lista vise manje jasna.



Crystal, Ines, Mallory - top cure.

Sofija, Ena, Snjeza odma za klasu ispod, a ostale nisu vrijedne ni spomena



S obzirom da meni treba jedna ili dve na duge staze ( 2 ili 3x mjesecno narednih ihahaj) zamolio bih korisnike da mi u pp jave broj od Crystal, Ines ima javno, Mallory ne bude u BL.



Sa Crystal bi volio stupiti u kontakt jer bi i njoj i meni od znacaja bilo da se spojimo, ja dobijam siguricu, a i ona dobija redovnog tipa koji me izgleda ko smecar i koji je uvijek cakum pakum.

Ako moze neko izgotiviti da brojem, bio bih zahvalan



@Crystal
Nisi ti jarane onda bio kod svih
 
Momci ne znam da li je neko od vas bio, ali ja možda odem danas, pa javim ako nije neka prevara. Pišite ako ste bili na šta liči pozzz

To ti je ova:
 
Momci ne znam da li je neko od vas bio, ali ja možda odem danas, pa javim ako nije neka prevara. Pišite ako ste bili na šta liči pozzz

Bio sam. Dobar oral, trudi se sa dubokim grlom. Samo ponavlja da svrsis u usta a ne po njoj. Glasna je i vulgarna (sto se vidi po tekstovima oglasa). I sve se u mraku odvijalo, ali mogao sam se kladiti da nije ni pljunula nego progutala (ali to nikad ne oglasava).
Malo teska za dogovor, ali treba biti uporan.
Vecinu vremena je na Zagreb-Rijeka relaciji - stalno ima oglase na ljubavni-oglasnik (hr verzija). I kad je u Rijeci, voljna je da pusi u tvom autu.
Cudna osoba...
 
Imam ena i ines…obe su top ines savrsenstvo…brojevi su tacni sa sajta…ena dolazi cetvrtkom u bl i ostaje do nedelje tako radi tako da mozes petkom ili subotom otici tj
I cetvrtak navece…a ines je stalno tu ali
Sam na wacapu vidio
Status na nekoj plazi pa mozda je ja moru trenutno prije 7 dana sam bio kod nje ja tako da mozda je na moru sad
ENA...BIMBA...BOMBA SVIH BOMBI...cura izuzetno lepa zgodna smirena..zenstvena...u svakom pogledu..komunikacija laka..brza..druzenje ekstra..mlada zategnuta slim linija...sve preporuke...
 
Zna li neko djevojku mislim da joj pravo ime Emina, zivjela u BL mozda 2 godine, predstavljala se kao Domina Elena na FB? Isao sam kod nje par puta i odjednom je nestala.
 
Mogu reci jedino...zao mi je sto nisam pre posetiio ENU..zaista sam odusevljen...sa svim cura je zaista BINGO...prezadovoljan sam od nje otisao...opet cu ju sigurno posetiti...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh