BANJA LUKA I OKOLINA - Iskustva & recenzije

Jel istina da je Mila Prerad zakazivala klijente preko xhamstera? Tj kako doci do nje i molim vas bez prica kako je samo karaju politicari i elita jer se javljao ovdje lik koji je bio sa njom preko xhamstera na veceri pa isli u stan na dan plus cura nije adriana lima uzivo da se razumijemo niti priblizna picka kao na instagramu
 
Covjeve i mene za ovu trebu pitalo jedno 25 ljudi kao da joj je od zlata picka jel se zna sta je toliko posebno oko nje, vidjeh instagram, cura ko cura, malo izoperisanog nosa i face i to je to, bez filtera cak ispod prosjeka, jel radi nesto posebno i radi li uopste zna li se?
 
Nigde bas nigde se u ovom sportu ne komentarise oko cene...ako ti odgovara ides....ko je pojefinac da kometrarisr cenu...ako je cura vec postavila...cenu..po kom sablonu...recenzija...mozda je muskatac izdao...u poslu...halo ljudi u pamet...i nakraju krajeva uvek komentarise onaj sto ima ,,,sicu,, u djepu...
 
Nigde bas nigde se u ovom sportu ne komentarise oko cene...ako ti odgovara ides....ko je pojefinac da kometrarisr cenu...ako je cura vec postavila...cenu..po kom sablonu...recenzija...mozda je muskatac izdao...u poslu...halo ljudi u pamet...i nakraju krajeva uvek komentarise onaj sto ima ,,,sicu,, u djepu...
Jesi ti nadrogiran,pijan ili stvarno nepismen? Ovde samo ti komentarises puno(znaci po tvom siću imaš?) i non stop jednu te istu ? Kod koje si ti jos bio sem kod famozne Snjeze? Samo covjece o njoj pricas jbt! Sjaši više i ti i ona. Jedni je hvale drugi kude i neka svako odluci na osnovu toga hoce li otici ili ne a ne da budes advokat. Ne razumijem da samo o njoj pricas a ovamo pricas da pojeba sve zivo a ni jednu nisi napisao. Oladi loma
 
Jesi ti nadrogiran,pijan ili stvarno nepismen? Ovde samo ti komentarises puno(znaci po tvom siću imaš?) i non stop jednu te istu ? Kod koje si ti jos bio sem kod famozne Snjeze? Samo covjece o njoj pricas jbt! Sjaši više i ti i ona. Jedni je hvale drugi kude i neka svako odluci na osnovu toga hoce li otici ili ne a ne da budes advokat. Ne razumijem da samo o njoj pricas a ovamo pricas da pojeba sve zivo a ni jednu nisi napisao. Oladi loma
Uredno je kad se istina napise al kada bagra poput tebe i ostalih pise da bi curu ocrnuli onad ne zasluzuju da uopste komentarisu nekog...mada vas komentar vise govori o vama i vasem odgoju i karakteru...
 
Uredno je kad se istina napise al kada bagra poput tebe i ostalih pise da bi curu ocrnuli onad ne zasluzuju da uopste komentarisu nekog...mada vas komentar vise govori o vama i vasem odgoju i karakteru...
Gdje si vidio da ja nju crnim gluperdo? Jedino ako si ti Snježa pa te dotiče. Boli te istina što nemaš šta drugo reći Jel? Pa ti ako jebeš i imaš pare sa tim pravopisom tačno smo propali ko država. Pusti ljude na miru
 
Tebe niko nije prozivao...niti spominjao...nego si glupson hteo nesto da napises...ja da budes svakom loncu poklopac...sine ne trci pred rudu...uvuci papke...
 
Tebe niko nije prozivao...niti spominjao...nego si glupson hteo nesto da napises...ja da budes svakom loncu poklopac...sine ne trci pred rudu...uvuci papke...
Pa ja što sam mislio to sam ti napisao a ti što nemaš šta pametno odgovoriti tvoj problem.
Cuj ja poklopac ahhahah tacno smijesna si osoba...aj aj
 
Druze znam ja da ti uvazavas snjezu kao i ona tebe...ali...znam ja o tebi malo vise nego sto ti mislis....u ostalom...zakopavam....ratnu sjekiru...
 
Gotovo svi sa foruma znaju ko sam jedino ti i jos dvoje ...troje...me porede sa snjezom...al nebito nego ja samo realno i tacno pisem svoje vidjenje i iskustvo...pa se vam ne dopada...al samo istina opstaje...a sve drugo prolazi...
a zast ti pises u necije ime, izjebala/itradila nekoga ili opet ispostovala itd.. msm ne vidim smisao, svaka cura je nekad nekog ispalila za termin itd, iz raznih razloga vjerovatno, i neznm ako nisi snjeza kak mos tvrdit da je ispostovala u ovom slicaju ovog lika..
 
Ja sam samo podijelio jedno iskustvo. Dakle čovjek se fino javio, pitao za uslove cijenu, ona mi rekla, čovjek rekao ok, dolazim tad i tad, rezervisi me. Da bi ona počela kulirati i iskulirala dogovor, bez ružne rijeci. Dakle, neozbiljnost u poslu po srijedi, iz navedenog razloga je i pisano, iz perspektive čovjeka koji ima lose iskustvo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh