BANJA LUKA I OKOLINA - Iskustva & recenzije

Što se tiče scene u bl, realno je go kurac, snježa jedino, kad nema drugog izbora, ma da veliki minus kad tražiš istresanje na brzinu, jer je cijena fiksna. Layla je među najboljim latinama, uz mayu naravno, što su bile u bl, tu je još ona ruskinja xenia, ali dugo nije dolazila u bl. CDC, uglavnom šalje dobre komade za bl, ali ni oni odavno ništa nisu slali ovamo. Zadnji put sam od ovih brazilski bio kod Brune, život mi se zgazio, vidno pijana, smrdi na alkohol, i ko zna još na šta, okrenuo se i otišao, a bila sa nataly zajedno u stanu.
 
Što se tiče scene u bl, realno je go kurac, snježa jedino, kad nema drugog izbora, ma da veliki minus kad tražiš istresanje na brzinu, jer je cijena fiksna. Layla je među najboljim latinama, uz mayu naravno, što su bile u bl, tu je još ona ruskinja xenia, ali dugo nije dolazila u bl. CDC, uglavnom šalje dobre komade za bl, ali ni oni odavno ništa nisu slali ovamo. Zadnji put sam od ovih brazilski bio kod Brune, život mi se zgazio, vidno pijana, smrdi na alkohol, i ko zna još na šta, okrenuo se i otišao, a bila sa nataly zajedno u stanu.
Snježa realno i nije cura za istresanje, ali ako tražiš tako nešto samo produžiš par metara niz ulicu. 🙂
 
Kakve čovječe kurve u kasabi, sve su to kurve u pokušaju. Za njih je magistrala (krajputašice).
Tebe je izgleda prijatelju...Snjeza odbacila...ko staru krpu...zato si stalno...negativan po pitanju Snjeze...al budi iskren i raci...i oceni po svim parametrima...da je Snjeza od domacih cura zaista devojka Numero Uno...hajde...kazi koja je to cura bolja od nje...narabno...odgovor je nema...a ti izgleda patis zbog nje pa joj se svetis...opusteno ljudino...tesko je ziveti sa teretom...budi pozitivan...bit ce ti lakse...ovo uzmi kao savet...zivot je cudo...
 
Tebe je izgleda prijatelju...Snjeza odbacila...ko staru krpu...zato si stalno...negativan po pitanju Snjeze...al budi iskren i raci...i oceni po svim parametrima...da je Snjeza od domacih cura zaista devojka Numero Uno...hajde...kazi koja je to cura bolja od nje...narabno...odgovor je nema...a ti izgleda patis zbog nje pa joj se svetis...opusteno ljudino...tesko je ziveti sa teretom...budi pozitivan...bit ce ti lakse...ovo uzmi kao savet...zivot je cudo...
Ko sto ti imaš pozitivno on Ims negativno mišljenje. Ti po svom on po svom. I ja imam negativno mišljenje i to je to. Za 300 ne prepucujem nikom.
 
Na
Tebe je izgleda prijatelju...Snjeza odbacila...ko staru krpu...zato si stalno...negativan po pitanju Snjeze...al budi iskren i raci...i oceni po svim parametrima...da je Snjeza od domacih cura zaista devojka Numero Uno...hajde...kazi koja je to cura bolja od nje...narabno...odgovor je nema...a ti izgleda patis zbog nje pa joj se svetis...opusteno ljudino...tesko je ziveti sa teretom...budi pozitivan...bit ce ti lakse...ovo uzmi kao savet...zivot je cudo...
Našao-la si se u priči krajputašice, što je i realno. Vidim da postove i ne čitaš. Jelena je moja rava😂😂 imaš njen br. gore pa otidji malo. Ne smaraj više!
 
Momci..ovo je skup Sport...svako s svojim mogucnostima....koliko vidim.vasa kritika se svodi na cenu....a cura pravi selekciju sa cenom...prvo moje auto je bio ,, fico...a sada imam vozni park....i uzivam u kmforu...
Banja Luka se svodi na skoro pa nikakvu ponudu, moj savjet svim kolegama sa foruma iz ličnog iskustva je da odu vikendom za Novi Sad ili BG.
Ovo što se kod nas nudi je smiješno postalo a bukvalno mala ili nikakva razlika u novcu.
Svako dobro
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh