BANJA LUKA I OKOLINA - Iskustva & recenzije

Ljudi, šta vi mislite o cijenama domaćih djevojaka? Neke od njih naplaćuju nerealno mnogo za naše standarde - Ana, Lana i Angela uzimaju 200 evra po satu, a Ines 250. Mene čudi da neko pored strankinja ili izdašnije ponude u većim gradovima regiona, bira da redovno ide kod njih. Volio bih da se taj neko oglasi ovdje i kaže da li neka od njih zaista vrijedi tih para.

Po nekim pričama čak i strankinje nemaju mnogo posla (a rade za isto ili čak manje novca i izgledaju uglavnom bolje). Kojom magijom onda ove gore navedene posluju?

Obzirom na standard naše države realne cijene bi trebale biti na nivou recimo Bugarske - tamo je prosječna cijena po satu 40-50 evra, a cure izgledaju brutalno dobro. Ako je cura baš TOP, onda bi 100 evra po meni bilo optimalno. Za strankinje iz A kategorije mi je OK da uzimaju duplo više.

Vaša mišljenja o ovoj temi?
 
Ljudi, šta vi mislite o cijenama domaćih djevojaka? Neke od njih naplaćuju nerealno mnogo za naše standarde - Ana, Lana i Angela uzimaju 200 evra po satu, a Ines 250. Mene čudi da neko pored strankinja ili izdašnije ponude u većim gradovima regiona, bira da redovno ide kod njih. Volio bih da se taj neko oglasi ovdje i kaže da li neka od njih zaista vrijedi tih para.

Po nekim pričama čak i strankinje nemaju mnogo posla (a rade za isto ili čak manje novca i izgledaju uglavnom bolje). Kojom magijom onda ove gore navedene posluju?

Obzirom na standard naše države realne cijene bi trebale biti na nivou recimo Bugarske - tamo je prosječna cijena po satu 40-50 evra, a cure izgledaju brutalno dobro. Ako je cura baš TOP, onda bi 100 evra po meni bilo optimalno. Za strankinje iz A kategorije mi je OK da uzimaju duplo više.

Vaša mišljenja o ovoj temi?
Pa eto ti reci koja budala će dati Dori 150 ili Snjezi 300. Moraš biti dobro lud.
 
Društvo MFM traži žensku osobu za MFMF ili par starosti oko 40 godina i lijepog izgleda za 5orku. iz Banjaluke ili bliže okoline za opušteno druženje i uživanje?
 
Pa eto ti reci koja budala će dati Dori 150 ili Snjezi 300. Moraš biti dobro lud.
Upravo to,pa uvjek sam za to da platim skuplje a znam da je full
Jebo te sada neku djevojku da smuvas vecera/pice ovo ono,pa jeftinije platiti i 300e sat nego se zajebavati
A pogotovo ozenjeni gdje on moze da rizikuje da se razvlaci po gradu sa nekim klinkama a i ona hoce auto,stan da joj placas,pa daj joj para da ima, itd
Pa jebo te 300e sat izadje te dzabe kad skontas,nemas obavezu a bio sa top pickom i niko me nije vidio
Ko nema bolje da ga izdrka nego da jebe Doru ili Snjezu iskreno po meni
 
Svaka čast za temu i recenzije... nadam se da se neće pretvoriti u onu debilanu od BiH teme.

Ja ne mogu nešto puno da doprinesem temi jer sam rookie i bio sam samo sa dve Brazilke sa EGE.

Krajem prošle godine sa Majom (ugašeni su im EGE profili), i ove godine popriličan broj puta sa Nataly/Layla tj. Nicolly kako je njeno pravo ime... Obe cure su super, ali Nicolly mi je bila prosto wow. Kakvo tijelo, kakva guza. Puca me flešbek dok pišem ovo. :D
Ljudi, šta vi mislite o cijenama domaćih djevojaka? Neke od njih naplaćuju nerealno mnogo za naše standarde - Ana, Lana i Angela uzimaju 200 evra po satu, a Ines 250. Mene čudi da neko pored strankinja ili izdašnije ponude u većim gradovima regiona, bira da redovno ide kod njih. Volio bih da se taj neko oglasi ovdje i kaže da li neka od njih zaista vrijedi tih para.

Po nekim pričama čak i strankinje nemaju mnogo posla (a rade za isto ili čak manje novca i izgledaju uglavnom bolje). Kojom magijom onda ove gore navedene posluju?

Pretpostavljam da imaju neki manji krug stalnih klijenata i da im je to dovoljno.

Mada se i ova Brazilka žalila kako nema puno klijenata, ali kao BL je još dobra kakva je Crna Gora. Tamo je tek nenormalna konkurencija i gomila djevojaka iz RU/UKR. I kao gdje god da odeš teško je, Njemačka, Britanija, itd., svugdje je mala bara, puno krokodila. :sneaky:
 
Svaka čast za temu i recenzije... nadam se da se neće pretvoriti u onu debilanu od BiH teme.

Ja ne mogu nešto puno da doprinesem temi jer sam rookie i bio sam samo sa dve Brazilke sa EGE.

Krajem prošle godine sa Majom (ugašeni su im EGE profili), i ove godine popriličan broj puta sa Nataly/Layla tj. Nicolly kako je njeno pravo ime... Obe cure su super, ali Nicolly mi je bila prosto wow. Kakvo tijelo, kakva guza. Puca me flešbek dok pišem ovo. :D


Pretpostavljam da imaju neki manji krug stalnih klijenata i da im je to dovoljno.

Mada se i ova Brazilka žalila kako nema puno klijenata, ali kao BL je još dobra kakva je Crna Gora. Tamo je tek nenormalna konkurencija i gomila djevojaka iz RU/UKR. I kao gdje god da odeš teško je, Njemačka, Britanija, itd., svugdje je mala bara, puno krokodila. :sneaky:
ne budi lud, ovi sto pisu recenzije od prije 10 god dok se sat bio 50 maraka od tada nisu ni jebali nista.. mos mislit koliko su spremni provozat se u bg ili zg :) a drugo, ima ih i koji nemogu da pravdaju vrijeme.. ima ih i jebaca na baterije koji jebu dzabe al et ovdje dodju i traze cure tek onak da bi se dopisivali sa njima (al u kurcu)
 
Ovdje je bilo raznih recenzija o Snjezi, alo brate stvarno moraš biti debil, koji nikad ženska jebo nije da njoj daš 300 km. Ono žena prosjek, ništa posebno, njena realna cijena za sat vremena nije vise od 150. Opet kazem kad ima budala nek im naplati i 500. Ko voli nek izvoli.
 
Ovdje je bilo raznih recenzija o Snjezi, alo brate stvarno moraš biti debil, koji nikad ženska jebo nije da njoj daš 300 km. Ono žena prosjek, ništa posebno, njena realna cijena za sat vremena nije vise od 150. Opet kazem kad ima budala nek im naplati i 500. Ko voli nek izvoli.
Nije baš svakom muškarcu fizički izgled prioritetan. Snježa ima druge kvalitete koji su meni važniji od životinjskih nagona.

Nema potrebe za isključivošću, razmjenjujemo mišljenja, svako ima pravo na svoj ukus. 🙂

I da, kad preračunam, sat me i dođe 150 km.
 
  • Like
reagiranja: Dzo
Svaka čast za temu i recenzije... nadam se da se neće pretvoriti u onu debilanu od BiH teme.

Ja ne mogu nešto puno da doprinesem temi jer sam rookie i bio sam samo sa dve Brazilke sa EGE.

Krajem prošle godine sa Majom (ugašeni su im EGE profili), i ove godine popriličan broj puta sa Nataly/Layla tj. Nicolly kako je njeno pravo ime... Obe cure su super, ali Nicolly mi je bila prosto wow. Kakvo tijelo, kakva guza. Puca me flešbek dok pišem ovo. :D


Pretpostavljam da imaju neki manji krug stalnih klijenata i da im je to dovoljno.

Mada se i ova Brazilka žalila kako nema puno klijenata, ali kao BL je još dobra kakva je Crna Gora. Tamo je tek nenormalna konkurencija i gomila djevojaka iz RU/UKR. I kao gdje god da odeš teško je, Njemačka, Britanija, itd., svugdje je mala bara, puno krokodila. :sneaky:
Već si dao fin doprinos - ako se namjerim ove godine na neku Brazilku biće jedna od te dvije sigurno. 🙂

A to što ti je rekla da slabo radi uzmi sa rezervom - imaš tipove ličnosti koji nikad neće priznati da im je dobro. Plus, kod nas su trenutno u modi napadi na strankinje, pa je i to dodatni razlog da se krije potencijalno dobra zarada. Koliko sam upratio, zadržala se ovdje preko mjesec dana - duže nego bilo koja druga strankinja, a ne vidim više od jednog razloga da takva cura bude toliko dugo u ovoj vukojebini. 🙂
 
Ovdje je bilo raznih recenzija o Snjezi, alo brate stvarno moraš biti debil, koji nikad ženska jebo nije da njoj daš 300 km. Ono žena prosjek, ništa posebno, njena realna cijena za sat vremena nije vise od 150. Opet kazem kad ima budala nek im naplati i 500. Ko voli nek izvoli.
on jest debil, vidis da pise da mu je zatrpan inbox (pisu mu retardiraniji od njega) i da ce odgovorit svima.. mucenik brate sta rec..
 
Često se spominje Ines, vec sam pisao o njoj recenziju pa da ponovim.
Djevojka je odlična. Izgleda top čak i za strankinje, mozda 2-3 da joj pariraju izgledom a bio sam sa 15 ak. Oral super, ljubi se. Generalno se sve moze dogovoriti s njom, jedino anal nisam trazio.

Snjeza nije za ljude koji traze top ribu, i slazem se da se za te pare moze naci atraktivnija djevojka. Ali ono sto ona pruza i koliko se trudi se tesko moze naći.

Sve zavisi ko sta preferira, uzivajte u svakom slucaju 😀😀
 
Pozdrav drugari, vidim da imate mnoga iskustva, a ja u srijedu dolazim u BL na sat-dva. Pa bi imao vremena za jednu brzu akciju. Ako ima neko neki br provjeren volio bih da podijeli. Lp
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh