Badoo

Nije proslo dugo izbrisao sam i ja ovo cudo, previse tu truda treba i srece da bi mozda nakon par mjeseci neku uspio samo na kafu nagovoriti a kamoli sta vise.
Ali eto haj rekoh da probam napraviti zenski profil na badoo da vidim koliko to oni dobijaju poruka, nadjoh slike neke argenitnske glumice i hajd da probam , nisam uspio jer mi badoo odmah trazio verifikaciju profila jer sam bio sumnjiv, dobra stvar badoo je sto ima slabo laznih profila, ali zato tinder pun laznih.
Odoh na tinder da tamo pokusam i tamo bez prblema uspio jer tamo ti cak ne treba slika osobe da bi napravio profil , moze slika drveta, to je velika mana tinder, i gledaj rezultata, nakon nepunih 5 minuta, dobio sam 13 lajkova za profil koji je ako malo bolje pogledas fejk, i haj odem ja nesto raditi i nakon sat vremena imam 99+ lajkova , znaci vise od 100 a koliko je to vise ne znam. I realno kakva je sansa prosjecnom muksarcu tu da dobije lajk a odgovor na poruku jos teze.
I kad mi neko kaze da je pozicija muskarca i zene ista na ovim dejting sajtovima, pogotvo kad se zene zale da nema izbora na tim aplikacijama, ja bi im samaar lupio
 
Iz badoo sam pojebo cijelu sjeverozapadnu hrvatsku ...e pa ..badoo je druga smokva zamotana u celofan,to sve iste kurve koje po smokvi i ostalim glupostima zuje,u pocetku sve traze vezu a nakraju ispada da samo traze kurac...toliko o badoo
 
Pa to i ja velim....sve kao finoca a ustvari se hoce samo izjebat dobro...kao nemojte traziti odmah seks one nisu tamo radi toga samo ozbiljna veza, yeah write😎
 
Pa to i ja velim....sve kao finoca a ustvari se hoce samo izjebat dobro...kao nemojte traziti odmah seks one nisu tamo radi toga samo ozbiljna veza, yeah write😎
Bogami tak je....u pocetku samo kurac u pitanju,a kasnije pare ..nemozes toliko u inozemstvu zaradit koliko one mogu potrositi...zakljucak?bolje kurvu kupit nego na badoo vezu...iz iskustva,3 veze iz badoo a pojebalo ih pola sjevera hrvatske i najbitnije,sve rastavljene al ne svojom krivicom,moz mislit😂😂
 
Bogami tak je....u pocetku samo kurac u pitanju,a kasnije pare ..nemozes toliko u inozemstvu zaradit koliko one mogu potrositi...zakljucak?bolje kurvu kupit nego na badoo vezu...iz iskustva,3 veze iz badoo a pojebalo ih pola sjevera hrvatske i najbitnije,sve rastavljene al ne svojom krivicom,moz mislit😂😂
To samo glupani rade nemas sta zeni davat pare nek si ih sama zaradi to su sponzoruse i kurvetine a ne zene

Jedan kojeg znam trebo nest platit kaze nema u novcaniku nist samo neke kovanice pitam pa di su ti pare kaze to kod zene ona oce da budu kod nje da ih ona cuva i par dana kasnije ide ona u shopping
 
Nek mi neko objasni znacenje njeno u glavi sta joj je

Lajka me ja uzvratim dode joj ona automatska poruka ne reagira ona nista a da sam vidio lajk rjesio sam onaj free premium i obrisem profil nakon dan dva opet napravim pa dok ne dodu lajkovi ne ukljucujem taj premium i ona opet jedna te ista lajka i sta bi ja sad tu trebo nema smisla to cimanje
 
Hvala ti na odgovoru... ali ja klikao izbriši račun i izbrisalo mi :ROFLMAO: prije me samo pitalo razlog brisanja. Nema veze.
Ionako ništa pametno nisam bio našao na badoo, pa nije problem otvoriti opet novi račun...
 
opet sam bio na badoo nekih mjesec dana ali sad stvarno nema ničega tu, ja ne znam jel itko išta uspije na toj aplikaciji ili je to samo porez na budale da plaćaš kredite da bi ti udarile seen na poruku 🤦🏻‍♂️
 
Ja ne placam nista dobijem lajkove al dzabe kad nicem ne sluze
dobijem i ja lajkove ali to je sve srednja žalost, tinder također a seeking da ne govorim tamo mi cure za koje se dvoumim bili s njima bio da je "for free" kažu 1000€. nekad mi je najviše žao vremena izgubljenog na to dopisivanje za ništa.
p.s. na oglasniku je koma ponuda već duže vrijeme, to ne treba ni komentirati
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh