Amy

  • Začetnik teme Deleted member 6478
  • Datum pokretanja
Jado, forumski štakorčiću zaljubljen u kurvicu i neostvaren u životu pa se pokušava postaviti kao moralna vertikala- stani iza svojih riječi i javi se u pp s podacima gdje i kad...jer ovo je komedija postala.
Mala zivka okolo, mene zivkaju drugi da se skuliram i pustim umobolno čeljade za kojim ti očigledno patiš a na kraju dana jedino tebe, najglasnijeg, nigdje nema?
A jadna ti majka...
Sramota te otkrivanja?
A šta reći...pati za onim šta si morao plaćati da bi karao dok smo se mi igrali s njom kao najnaivnijom sobaricom iz B produkcije ..
Jedino šta ti natežeš jesu jezik i mala ćuna...
Lp
Hvroje zaista si smješan, ti misliš da ju ja poznam, pa niti sam ju ikad vidio i još manje čuo, nadalje tebe ljudi zovu hahaha ma tko tebe zove i šta ti misliš da imaš veću čunu od mene, mislim jel kao nismo vidjeli tvoj video kad ti ga je Krisitna(ups tvoja žena) pušila, daj se sakri iz te mišje rupe iz koje si izašao jer znaš štako ri su veći od miševa ;)
 
Ma Ana je zakon, jebao sam je lani za 600 kn pola sata kad sam putovao biciklom i snimali se. Oral odlican i guza perfektna, svrsio sam prebrzo. Pozelio sam jos iduci dan, javi mi se uskoro cu opet biti u blizini
 
Nisam 100% siguran jesam li dobro shvatio o kojoj je curi riječ ovdje.

Međutim, ako je u pitanju ona na koju mislim onda mogu samo reći da su svi oni koji ovdje pljuju po njoj i odaju njene osobne podatke zbilja dno dna.
Treba ih sve otjerati s ovog foruma.

Ja mislim da bi administrator trebao izbrisati ovu temu u cijelosti i zabraniti da se ponovno piše išta o toj curi.

P.S. ima nova tema "ana23", ta tema nije o curi o kojoj je i ova tema.
 
Nisam 100% siguran jesam li dobro shvatio o kojoj je curi riječ ovdje.

Međutim, ako je u pitanju ona na koju mislim onda mogu samo reći da su svi oni koji ovdje pljuju po njoj i odaju njene osobne podatke zbilja dno dna.
Treba ih sve otjerati s ovog foruma.

Ja mislim da bi administrator trebao izbrisati ovu temu u cijelosti i zabraniti da se ponovno piše išta o toj curi.

P.S. ima nova tema "ana23", ta tema nije o curi o kojoj je i ova tema.
Obavezno bi trebao administrator to napraviti
Jer tako nesto nije dopustivo niti primjereno.

A kretena ce bit uvijek
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh