Amy

  • Začetnik teme Deleted member 6478
  • Datum pokretanja
Nisi dovoljno updatean 😂😂😂
Jadan ti kada ti je kurva izvor svih informacija.
Vjerojatno zato što si ko pašće na ovom svijetu...aj bar ste dobar tandem - mentalno ograničena kuraba i imaginarni prijatelj s drugog profila. Anita otvori si PP.
 
Nisi dovoljno updatean 😂😂😂
Jadan ti kada ti je kurva izvor svih informacija.
Vjerojatno zato što si ko pašće na ovom svijetu...aj bar ste dobar tandem - mentalno ograničena kuraba i imaginarni prijatelj s drugog profila. Anita otvori si PP.
ALo pa sa kurvom i imaš dijete, mislim pitaj se malo šta ona radi dko ti voziš taxi, ekonomsku si završio pa računaj ;)
 
Slobodno mi se javi u privatne poruke kako da te prepoznam da spomenutu poštedimo životne lekcije za dugo pamćenje.
Ajd Hrvoje ne seri, ovako i onako tu na forumu imaš brdo svojih profila, u stvarnom životu imaš jako malo prijatelja pogotovo na Grbcima, sereš po svima, a kad netko sere po tebi onda blokaš i prijetiš, a u biti ti si samo iskompleksirano govno, nije ni čudo da te rođeni otac ne voli baš previše, a ni majka....
I eto sam dokaz da si panj, njoj prijetiš, a ne bi slučajno meni zaprijetio pa da ti opet zaljepim koju iza uha ;)
 
Ajd Hrvoje ne seri, ovako i onako tu na forumu imaš brdo svojih profila, u stvarnom životu imaš jako malo prijatelja pogotovo na Grbcima, sereš po svima, a kad netko sere po tebi onda blokaš i prijetiš, a u biti ti si samo iskompleksirano govno, nije ni čudo da te rođeni otac ne voli baš previše, a ni majka....
I eto sam dokaz da si panj, njoj prijetiš, a ne bi slučajno meni zaprijetio pa da ti opet zaljepim koju iza uha ;)
Kao što sam ti rekao - slobodno se javi u pp. Jer igre ovako i nisu baš zanimljive pošto si niko koji se skriva iz anonimnosti nikole.
Lp
 
Nikola
Zanima ga tko si ti
I misli da ja iza svega stojim a ja ni kriva ni dužna.
Opet prijeti mi i svašta
Nemam mira joj
 
Kao što sam ti rekao - slobodno se javi u pp. Jer igre ovako i nisu baš zanimljive pošto si niko koji se skriva iz anonimnosti nikole.
Lp
A jel sad ti nije zanimljivo, a papak mali vidiš sad kako je to kad ti radiš isto drugima, a karma ti vrača ;)
Pokazao si sada da si …. Kako te opisati uopće?!
Kreten? Ne
Debil? Ne
Psihopat? Ne
Picopaćenik? Ne
Ti si multi sve jednom!
Upravo to, a takav je i na fejsu i u stvarnom životu kojeg očito nema pa zato i sere ;)
Nikola
Zanima ga tko si ti
I misli da ja iza svega stojim a ja ni kriva ni dužna.
Opet prijeti mi i svašta
Nemam mira joj
Gle ne poznam te niti me zanimaš, premlada si za mene, više volim milf, ali eto skontao sam tko nam je naš Hrvoje i dužan mi je jer je jako srao po meni i dobio je več jednom po ušima, ali mogao bi ponovo, a ti eto imaš dokaz za policiju pa im se slobodno obrati jer eto čovječuljak mali prgavi misli samo po slabijima udarati, ali to tako ide kad je diskunkcionalan i pati od kompleksa ;)


Pitanje za admine, zašto nešto ne poduzmete, mislim da prijetnje i opčenito stavljanje nečijeg imena i prezimena nije nikako uredu ???
 
Sta čekaš Ana?
Zovi policiju momentalno!
Pa nek ga oni skuliraju!
Ma ne treba ovdje policija, vidite da je debila riješila ova cura jednom rečenicom pa je dobio dizenteriju od muke.
Jadovan najobičniji kojeg je tata ubijao od batina kao vola u kupusu dok je bio klinac pa ostavilo trajne posljedice po njega.
Ili ga je učiteljica sexualno iskorištavala pa zato sada ovako rokće kao krmak na žene.
Nije vrijedan spomena.
 
Ma ne treba ovdje policija, vidite da je debila riješila ova cura jednom rečenicom pa je dobio dizenteriju od muke.
Jadovan najobičniji kojeg je tata ubijao od batina kao vola u kupusu dok je bio klinac pa ostavilo trajne posljedice po njega.
Ili ga je učiteljica sexualno iskorištavala pa zato sada ovako rokće kao krmak na žene.
Nije vrijedan spomena.
Da istinu znaš, nije ga tata tukao, ali zaista mu se stari rastavio radi trebe koju je on guzio i još mu stari dao otkaz u firmi u kojoj je radio za staroga, a osim toga on je patuljak, a zna se da je valjao bi narasao :D
 
A jel sad ti nije zanimljivo, a papak mali vidiš sad kako je to kad ti radiš isto drugima, a karma ti vrača ;)

Upravo to, a takav je i na fejsu i u stvarnom životu kojeg očito nema pa zato i sere ;)

Gle ne poznam te niti me zanimaš, premlada si za mene, više volim milf, ali eto skontao sam tko nam je naš Hrvoje i dužan mi je jer je jako srao po meni i dobio je več jednom po ušima, ali mogao bi ponovo, a ti eto imaš dokaz za policiju pa im se slobodno obrati jer eto čovječuljak mali prgavi misli samo po slabijima udarati, ali to tako ide kad je diskunkcionalan i pati od kompleksa ;)


Pitanje za admine, zašto nešto ne poduzmete, mislim da prijetnje i opčenito stavljanje nečijeg imena i prezimena nije nikako uredu ???
Jado, forumski štakorčiću zaljubljen u kurvicu i neostvaren u životu pa se pokušava postaviti kao moralna vertikala- stani iza svojih riječi i javi se u pp s podacima gdje i kad...jer ovo je komedija postala.
Mala zivka okolo, mene zivkaju drugi da se skuliram i pustim umobolno čeljade za kojim ti očigledno patiš a na kraju dana jedino tebe, najglasnijeg, nigdje nema?
A jadna ti majka...
Sramota te otkrivanja?
A šta reći...pati za onim šta si morao plaćati da bi karao dok smo se mi igrali s njom kao najnaivnijom sobaricom iz B produkcije ..
Jedino šta ti natežeš jesu jezik i mala ćuna...
Lp
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh