ŠIBENSKO KNINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

E ovo odavno nisam vidija ćak dvi stranice sa Ege a cura koliko oćeš,neznam čemu smo to zaslužili i to još cijene išle doli samo me zabrinjava nikakvi komentari a ni recenzije😱
 

Prvi put mi se desilo da u Šibeniku vidim ovoliko ponude i da se ne mogu odlučiti. Slatke brige kako se kaže. Danas sam se družio sa Rafom pa da napišem koju rič. Nasmijana od prvog trena ponudila mi čašu vode odmah jer sam rekao da je vruće. Izgled tipičan brazilski iznad prosjeka. Oral bez na razini radi i duboko grlo. Promijenili smo par poza i mogu reči da je sex kvalitetan ne izbjegava pravo udaranje. Nakon sexa masaža tijelom i cicama. Cura za preporuku
 

Prvi put mi se desilo da u Šibeniku vidim ovoliko ponude i da se ne mogu odlučiti. Slatke brige kako se kaže. Danas sam se družio sa Rafom pa da napišem koju rič. Nasmijana od prvog trena ponudila mi čašu vode odmah jer sam rekao da je vruće. Izgled tipičan brazilski iznad prosjeka. Oral bez na razini radi i duboko grlo. Promijenili smo par poza i mogu reči da je sex kvalitetan ne izbjegava pravo udaranje. Nakon sexa masaža tijelom i cicama. Cura za preporuku
Jel radi GFE? Ljubljenje? Jeftinija je od ostalih piše 1 sat 150 jeli istina?
 


Poslao 9 poruka na 4 dobija odgovor a od toga 2 tražile da im pošaljem selfie. Moš mislit šta ću slati selfie kurvama a kad sam tražija video poziv niti jedna neće. Od ovih 40 na oglasu 35 ih je lažnih i samo seru. Rafaela mi je jedina odgovorila za minut i dogovorili sve u par poruka. Cura izgleda kao na slikama silikoni veliki. Prostor ok, pušenje 10/10, sex 9/10, čistoća 10/10, GFE 9/10 ako koga zanimaju detalji može u privatne poruke

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh