ŠIBENSKO KNINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Mislija Sam do Splita na Miu ferry ali nam došla Isabella🤣 prominila je ime ali je naslovna slika ista. Brazilka niža nego sam očekivao ali bomba. Lipa mala ko slika onako tamnoputa. Problem što ne govori engleski nego preko mobitela komunikacija ali nije bitno jer je avion. Slatka i zrači pozitivno. Oral samo sa kondomom šta mi ne smeta. Seks aktivna, stenje pa je teško dugo izdržati. Ne pamtim da je vako lipa ženska bila kod nas. Preporuka 100%
 
Bio kod Isabelle danas 1 sat. Dočekala me u sexy bijelom kompletu i štiklama. Faca prekrasna, zubi bijeli, osmijeh sve za deset. Cice i guza taman za one koje vole male cure. Oral sa gumicom odličan guta ga do kraja. Sex promijenili 3 poze sa guza mi je bilo najbolje. Kako je već navedeno problem je što ne zna engleski pa smo popili sok u pauzi i razmijenili par riječi preko prevoditelja. Nastavak masaža i drugi put bez orala. Simpatična, lijepa i čista bez mana jedino eto malo engleskog i bilo bi to za ponoviti. Uska je doli tako da nisam trebao anal ali razmišljam o pola sata sa analom ako ostane još tjedan dana. Nadam se da sam barem malo pomogao
 
Večer naši
Nisan stiga pisati ranije, bija san jucer
Kod Nicole dogovor bi moga biti jednostavniji poslala mi dvi slike i ona je na slikama ima malo fotoshopa
Traži pare odma na ulazu dogovorija 30min.100 ojera tusnija se nabrzinu i akcija krenila sa pusenjem nista posebno ali su joj prsti hrapavi kada je cili dan plivila lozu.Dosta je mišičava to mi se ne sviđa volim da je cura ženstvena i nježna.Sex par poza ali ništa posebno.
Apartman može proči dala mi šugaman 20x20 taman za njega obrisati
Ponovija nebi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh