ŠIBENSKO KNINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bok ekipa,danas bija kod Leticije dogovor preko agenta nudi 20min.100ojera
30min.150 i 1sat 200.
Dogovorija 20min.100ojera
stan poviše Vite.slike njene ima i frendicu pa radu u dvi sobe to mi je prvi put da nismo bili sami u apartmanu.
mala se trudi ali vidi se da je tek krenila u posal.možeš sta oceš pristaje na sve ali mi se nekako cini da je sva u grču
Oral 8/10
Sex 7/10
Higijena dobra i apart. uredan
Sve u svemu dobro za jaja isprazniti ali ništa vise od toga.
I neznam ko je bija u drugoj sobi jeli je ovdje u grupi ali drugi put stavi šlape u sobu kad jebeš da nebi osta bez njih🤦‍♂️😂
 
Judi moji evo jedne prave lipotice mobitele u ruke i deri zove se Ana
Jučer dogovorija sve otiša danas i doček sa vrata lipo njezno posveti se odma na startu.Ulazim u apartman sa njom je i neka crnka pita bili želija sa dvi mislim se ti si mi dosta netriba mi niko.
Bacija se pod tuš skoro mi vrata od tuš kabine pala na glavu sve osim toga apartman solidan.
Ulazin u sobu pocinje njezno dodiri, ljubljenje glada u oci smije se pravi Gef
Tilo lipo mlado mrlišavo ali ne pretjerano ka i druge.Kaže lezi na krevet pocme dudlenje liže jaja bas je predana sise silikon vise bi volija da su prirodne i onda akcija pićič uzaki nije obrijan nego prava božićna jela ali dobro podrezana.
Akcija vrh stvarno se trudi možeš šta očeš prominija par poza nisam ni uspija doggy i več svršija a kako i neću pored takvog bisera
Zaboravija sam reci uzeja 30min.150ojera
1 sat 200
Akcija 10/10
Higijena 10/10
Jedna među boljima,moje preporuke mislim da je do sride ovdje.Mislim se da odem jos jedan puta morati cu danas malo upriti sa poslom.
Malo je duzi post jbg
 
Judi moji evo jedne prave lipotice mobitele u ruke i deri zove se Ana
Jučer dogovorija sve otiša danas i doček sa vrata lipo njezno posveti se odma na startu.Ulazim u apartman sa njom je i neka crnka pita bili želija sa dvi mislim se ti si mi dosta netriba mi niko.
Bacija se pod tuš skoro mi vrata od tuš kabine pala na glavu sve osim toga apartman solidan.
Ulazin u sobu pocinje njezno dodiri, ljubljenje glada u oci smije se pravi Gef
Tilo lipo mlado mrlišavo ali ne pretjerano ka i druge.Kaže lezi na krevet pocme dudlenje liže jaja bas je predana sise silikon vise bi volija da su prirodne i onda akcija pićič uzaki nije obrijan nego prava božićna jela ali dobro podrezana.
Akcija vrh stvarno se trudi možeš šta očeš prominija par poza nisam ni uspija doggy i več svršija a kako i neću pored takvog bisera
Zaboravija sam reci uzeja 30min.150ojera
1 sat 200
Akcija 10/10
Higijena 10/10
Jedna među boljima,moje preporuke mislim da je do sride ovdje.Mislim se da odem jos jedan puta morati cu danas malo upriti sa poslom.
Malo je duzi post jbg
Aaa rodijace di je mos kontaktovat
Eli
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh