Crystal - Cro Escrot

Ma jok. Valjda mi napeto to odjebavanje

Ma jok. Valjda mi napeto to odjebavanje.
Šta baciš drkicu nakon odjeba? Ja sam se isto dogovara s njom ali uopće nisam ima namjeru doć. Imam valjda taj kao neki fetiš da se dopisujem s kurvama koje uopće ne namjeravam posjetiti, tako sam se kao dogovara s više zgodnih Brazilka. Samo ovo tvoje je malo drugačije, vuče na mazohonizam...
 
Šta baciš drkicu nakon odjeba? Ja sam se isto dogovara s njom ali uopće nisam ima namjeru doć. Imam valjda taj kao neki fetiš da se dopisujem s kurvama koje uopće ne namjeravam posjetiti, tako sam se kao dogovara s više zgodnih Brazilka. Samo ovo tvoje je malo drugačije, vuče na mazohonizam...
Ima vas jako puno i takodjer preporucam terapiju ili da si nabavite zivot pa necete imat vremena za pizdarije
 
A meni jasno da su ovdje svi muški poremećeni, ego doktora medicine, volimo čut od cura koje plaćamo da smo super jebači i da sad kad su potpuno zaljubljene u našu izvedbu možemo ići harat dalje.


Neee. Bio sam suicidalan i onda sam otkrio svijet plavog oglasnika. Dalo bi se reć da mi je prostitucija spasila život kad su me u bolnici odjebali jer nema slobodnih doktora. Ono e doktor ja bi se ubio... Dođi za 6 mjeseci :D
A yoooo. :) znam sad!
Javi se
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh