ZAGREB - Iskustva & recenzije

Jbg to je ono kad ne znaÅ” tko, Å”to i koliko je bilo prije...a ona zna i nažalost veliku većinu cura zaboli ona stvar za sljedećeg...čast izuzetcima.
 
To Å”to si napisao bi bilo viÅ”e od jedne riječi. Barem su mene tako učili osnove brojanja u osnovnoj Å”koli. Napisane riječi treba detaljno izbrojati kao Å”to detaljno treba obrijati kurac i jaja prije nego se krene na megdan damama u sitne noćne sate. Evo, ti si tipičan primjer. Ti bi jebao, a ne znaÅ” ni osnove brojanja. Zbog takvih kao ti sam i dao linkove koje ću sada ponovno dati jer ako ne znaÅ” točno pobrojati svoje napisane riječi vjerojatno ne držiÅ” ni do detaljne higijene. Slijedom navedenoga linkovi za one koji ne znaju brojati i ne drže do higijene su slijedeći: 1. https://www.dm.hr/inspiracije-i-sav...ga-tijela/intimno-brijanje-za-muskarce-666672 i 2. https://www.dm.hr/philips-oneblade-brijac-first-shave-p8720689021180.html
BaŔ si biser... Odi na trg, otvori Ŕtand i brij ljudima kurce i guzice... Kada si toliko glup... Bogte, spamaŔ temu...
 
Dajte se saberite, ovo su iskustva i recenzije. Uzalud vam sve, jer onaj tko do sada nije držao do higijene, neće niti nakon ovih instrukcija. Higijena i urednost se valjda podrazumijeva, uostalom piÅ”e u većini oglasa ali bi to moralo vrijedit obostrano. Imamo i mi horror priče o higijeni nekih dama, niÅ”ta to nije bolje od nekih muÅ”kih, da sad ne idem u odvratne detalje.

Uglavnom kad smo kod dotične Ane Špansko, počelo je s tim da netko spominje njezin PTSP. Nije to PTSP od likova koji ne drže do higijene nego je ženska, onak, malo... LUDA KO ŠLAPA

Bez obzira koliko je odvratnih kita vidjela to sigurno nije razlog da cijelo vrijeme od kad otvoriÅ” vrata blebeće o milijun gluposti od teorija zavjere o ubojstvu Kennedyja, COVID-a do zadnjeg koncerta Bobana Rajovića ili kak se već zovu ti narodnjački pajaci koje ona voli. Mjenja raspoloženje u stotinki sekunde.

Kad već pričamo o higijeni, ženska se doslovno uvrijedi ako poneseÅ” svoj ručnik, za nju je to smrtna uvreda, a ovdje netko napiÅ”e da bi ponio ruksak sa sapunom, četkicom za zube, gelom... fenom šŸ˜‚ Pa bacila bi vam taj fen u glavu šŸ˜‚

Očito ti koji to piÅ”u nisu nikad bili kod nje i ne kuže da cura jednostavno ima pomak u fazi. Zgodna je, ali laaaaaagano poremećena. I nema to veze sa traumama od nečije (ne)higijene.
 
Velika je razlika izmedu peperminta, ostataka hrane, od cigarete, trave ... Neke su stvari podnosljive, neke nisu. Jel problem imati malu bocicu Listerine u autu, da kad parkiras malo gucnes i isperes usta. Ovo ce zvucat kao sarkazam, ali nebi bilo lose da kad idemo u posjetu idemo sa ruksakom u kojem je sljedece: kondomi, lubrikant, rucnik, sapun, gel za tusiranje, parfem, pasta i cetkica za zube, gel za kosu i fen za kosu.
JoÅ” da ponesemo i tuÅ” kabinu
 
BaŔ si biser... Odi na trg, otvori Ŕtand i brij ljudima kurce i guzice... Kada si toliko glup... Bogte, spamaŔ temu...
Ne brije se kurac i okolo kurčno područje radi higijene već da bi Stojko izgledao duži jer Å”uma dlaka skraćuje ga za par cm vizualno.
A profesionalke koje ližu jaja i područje crne rupe vole čistu sječu.
 
Ej ekipa evo da i ja bavim recenziju makar ste svi valjda tamo bili TreŔnjevka kod neke Azijatkinje sa ogromnim sisama..
Masaža oral 60 pola h.
Oral prejeben ona ko ona niÅ”ta posebno ni za ostat ni za otič šŸ˜ ali oral svaka čast ...
Masaža ok i jebeno te napali sa rukama i poprilično je ugodna .
Nadam se da sam nekome pomogao isto kao Ŕto su meni u nekim nedoumicama pomogle vaŔe recenzije..
 
Ej ekipa evo da i ja bavim recenziju makar ste svi valjda tamo bili TreŔnjevka kod neke Azijatkinje sa ogromnim sisama..
Masaža oral 60 pola h.
Oral prejeben ona ko ona niÅ”ta posebno ni za ostat ni za otič šŸ˜ ali oral svaka čast ...
Masaža ok i jebeno te napali sa rukama i poprilično je ugodna .
Nadam se da sam nekome pomogao isto kao Ŕto su meni u nekim nedoumicama pomogle vaŔe recenzije..
Ima neki link ?
 
A kaj..bajaderu nisi dobio?
naravno... moram reć da je bilo ugodno, nema gledanja na sat nit požurivanja, ne javlja se na mob i sl... žena je majstorica pa sam bio gotov za 10min i kak nisam čovjek od viÅ”e pucnjeva mislio sam se pozdravit i otić al je dama predložila da odmorim malo , popijem kavu pojedem bajaderu... to je bilo prvi puta da mi usred razgovora o bespućima povjesnih usuda digo racku!
 
Uf, danas sam probao nekoliko brojeva, ne mogu dobiti nijednu djevojku koju znam..

Ima li netko preporuku koje dame rade ponedjeljkom da barem znam za sljedeći put?
 
naravno... moram reć da je bilo ugodno, nema gledanja na sat nit požurivanja, ne javlja se na mob i sl... žena je majstorica pa sam bio gotov za 10min i kak nisam čovjek od viÅ”e pucnjeva mislio sam se pozdravit i otić al je dama predložila da odmorim malo , popijem kavu pojedem bajaderu... to je bilo prvi puta da mi usred razgovora o bespućima povjesnih usuda digo racku!
Super..
Tko moze istrpiti ona njena ..preseravanja ..moze se dobro provesti kod nje..u..kako ona kaze ..uredu..šŸ˜.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh