BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Majstore, dobro bi bilo da pročitaš ponekad post sa razumjevanjem. Ja nisam ni referisao tebe kao zaljubljenog nego tog tvog brata levata. U kurvu se lik zaljubio. Pa mati i otac bi mu bili ponosni sigurno, kad bi je on doveo kući za snahu, a od takvih likova ne treba ništa da čudi 😂
Evo da zavrsimo s raspravom.Kad Ana crnka odluci da prestane se baviti ovim poslom ja joj stojim na raspolaganju da je ozenim.Dosad provedeno vrijeme s njom je posebno i ne zalim ni feninga.Nikad samnom nije bila umorna radimo sta nam je volja i radicemo i ubuduće.Bilo da se sexamo ili izlezavamo.Postujem sva misljenja nemam nista protiv tvog misljenja ali popusti malo da ne davimo dalje.I da evo zaljubljen sam hahah 🥰🖤.Pozdrav efendija(a ne levat kao sto ti mene nazivas).
 
Evo da zavrsimo s raspravom.Kad Ana crnka odluci da prestane se baviti ovim poslom ja joj stojim na raspolaganju da je ozenim.Dosad provedeno vrijeme s njom je posebno i ne zalim ni feninga.Nikad samnom nije bila umorna radimo sta nam je volja i radicemo i ubuduće.Bilo da se sexamo ili izlezavamo.Postujem sva misljenja nemam nista protiv tvog misljenja ali popusti malo da ne davimo dalje.I da evo zaljubljen sam hahah 🥰🖤.Pozdrav efendija(a ne levat kao sto ti mene nazivas).
Druze ti si debil, treba mrtva svaki put....
 
Prepicke su obadvije sto se tice izgleda drugarica je meni zgodnija jer volim mršavice imaju prelijepo dupe za dogystyle cista 10 tka, druga strana medalje je sto je sex očajan kao drvene Marije su obadvije, sve je sa kondomom sto je užitak gotovo neosjetljiv, oral im traje minutu maximalno jer se umore kao penzionerke, sve u svemu ok otici jednom drugi put je vec bacanje para i vremena.
Pa druze sta da ocekujes kad nas pritisnes svom svojom tezinom. Hajd cuti da ja ne pisem recenzije za muskarce. Logicno da kad mi dodje neki dobar koji zna i koji ima sta da cu se i ja potruditi a ove drvosjece kontaju treba ga samo staviti i jebat svom snagom se naklate na kosti. Pa valjda trebas i ti zensko da napalis a ne samo da ga izvadis i stavis , zavisi od toga koliko seks traje i kakav je.
 
Pa druze sta da ocekujes kad nas pritisnes svom svojom tezinom. Hajd cuti da ja ne pisem recenzije za muskarce. Logicno da kad mi dodje neki dobar koji zna i koji ima sta da cu se i ja potruditi a ove drvosjece kontaju treba ga samo staviti i jebat svom snagom se naklate na kosti. Pa valjda trebas i ti zensko da napalis a ne samo da ga izvadis i stavis , zavisi od toga koliko seks traje i kakav je.
I tebe vala svak jebee
 
Pa druze sta da ocekujes kad nas pritisnes svom svojom tezinom. Hajd cuti da ja ne pisem recenzije za muskarce. Logicno da kad mi dodje neki dobar koji zna i koji ima sta da cu se i ja potruditi a ove drvosjece kontaju treba ga samo staviti i jebat svom snagom se naklate na kosti. Pa valjda trebas i ti zensk
on tebi placa sex uslugu sto znaci da moras to i isporuciti ako neces ili ne znas vrati pare i nemoj se baviti sa tim .Ti bi jos i da te napali jbte i jos da ti on ugodi da se ti dobro izjebes koliko sam shvatio a logicno da nece neki ljepotan biti cim mora platiti a znam i da je curama teze da se napale ukoliko musterija nije privlacan.No to u ovom poslu za kurve ne bi trebalo da je problem.Isto mi nisu jasni muski,90% sexa zavisi od vas samih jer na zeni je da se skine i naguzi a na vama sve ostalo.
 
Tako da ovaj ne moze znati da li je od nje pokupio. Ja sam s njom bio prije najjace pusenje kurca ikad kako se uzivi. Sve u svemu meni je s njom ok uvijek bilo a zar se vratila u posao?
Ima odredjen broj odabranih musterija i toga se drzi kako sam ja skonto..., neki su pisali ali ona rekla da nije vise u tom poslu...tako da ne znam .ni ja vise 😅
 
Pa druze sta da ocekujes kad nas pritisnes svom svojom tezinom. Hajd cuti da ja ne pisem recenzije za muskarce. Logicno da kad mi dodje neki dobar koji zna i koji ima sta da cu se i ja potruditi a ove drvosjece kontaju treba ga samo staviti i jebat svom snagom se naklate na kosti. Pa valjda trebas i ti zensko da napalis a ne samo da ga izvadis i stavis , zavisi od toga koliko seks traje i kakav je.
Pa srećo ti si birala ovaj sport, šta se buniš koji kurac?
Ja koliko vidim gadljiva si na izgled neke mušterije ali nisi nikako gadljiva na njegove pare!
To se srećo moja zove prevarom! Ako ti se neko ne sviđa, odmah mu kažeš na vratima, a ne tu srat i muljat, a pare su ti u glavi samo.
 
on tebi placa sex uslugu sto znaci da moras to i isporuciti ako neces ili ne znas vrati pare i nemoj se baviti sa tim .Ti bi jos i da te napali jbte i jos da ti on ugodi da se ti dobro izjebes koliko sam shvatio a logicno da nece neki ljepotan biti cim mora platiti a znam i da je curama teze da se napale ukoliko musterija nije privlacan.No to u ovom poslu za kurve ne bi trebalo da je problem.Isto mi nisu jasni muski,90% sexa zavisi od vas samih jer na zeni je da se skine i naguzi a na vama sve ostalo.
Pa majstore ti si u istom komentaru uspio ispast sam sebi kontradiktoran!
Prvo se obraćaš crnki i objašnjavaš joj da ona mora isporučit uslugu, što je naravno totalno ok i zna se odlično šta u to spada i potom odmah u drugoj rečenici završavaš misao sa najglupljom izjavom kako je na žensku samo da se naguzi, a na muškarcima je da odrade sve ostalo!

Pa majstore, da ima neka nagrada za najgluplji komentar godine, ti bi je hladno mogao da osvojiš sa ovim svojim remek djelom!

Nemoj da se ljutiš, ali de barem pročitaj šta napišeš prije nego stisneš enter! Ono, čisto da ti se ne smijemo svi ovdje.
 
Pa druze sta da ocekujes kad nas pritisnes svom svojom tezinom. Hajd cuti da ja ne pisem recenzije za muskarce. Logicno da kad mi dodje neki dobar koji zna i koji ima sta da cu se i ja potruditi a ove drvosjece kontaju treba ga samo staviti i jebat svom snagom se naklate na kosti. Pa valjda trebas i ti zensko da napalis a ne samo da ga izvadis i stavis , zavisi od toga koliko seks traje i kakav je.
Nisam bio u tebe, al i vi žene se nagledate svakakvih buzdovana, zamisli kad ti dođe neki trbavi, smrdi na znoj, smrdi iz usta a očekuje od vas da ste vatrene 🙈🙈
 
Pa majstore ti si u istom komentaru uspio ispast sam sebi kontradiktoran!
Prvo se obraćaš crnki i objašnjavaš joj da ona mora isporučit uslugu, što je naravno totalno ok i zna se odlično šta u to spada i potom odmah u drugoj rečenici završavaš misao sa najglupljom izjavom kako je na žensku samo da se naguzi, a na muškarcima je da odrade sve ostalo!

Pa majstore, da ima neka nagrada za najgluplji komentar godine, ti bi je hladno mogao da osvojiš sa ovim svojim remek djelom!

Nemoj da se ljutiš, ali de barem pročitaj šta napišeš prije nego stisneš enter! Ono, čisto da ti se ne smijemo svi ovdje.
Ti svakom loncu poklopac, najpametniji ovdje, svakom ti nešto poklopiš, mnogo si pametan, gde se nalaziš da dođem da te karam, volim te pametne mozgove da guzim..
 
Pa majstore ti si u istom komentaru uspio ispast sam sebi kontradiktoran!
Prvo se obraćaš crnki i objašnjavaš joj da ona mora isporučit uslugu, što je naravno totalno ok i zna se odlično šta u to spada i potom odmah u drugoj rečenici završavaš misao sa najglupljom izjavom kako je na žensku samo da se naguzi, a na muškarcima je da odrade sve ostalo!

Pa majstore, da ima neka nagrada za najgluplji komentar godine, ti bi je hladno mogao da osvojiš sa ovim svojim remek djelom!

Nemoj da se ljutiš, ali de barem pročitaj šta napišeš prije nego stisneš enter! Ono, čisto da ti se ne smijemo svi ovdje.
Nisi ti mene razumio. Meni je dovoljno obicno pusenje bez kondoma i da stane u pozu kako ja hocu .To je za mene ok usluga .Crnka ni to ne radi sto je svrstava u nikakve usluge i to se odnosilo na moj post. Za razliku od strankinja koje su profi po tom pitanju i skoro svaku mastariju ce ti ispuniti ali su i skuplje. Da 90% zavisi od muskarca dobar sex a na zenama je da te napale svojim atributima da bi taj sex bio kako treba.
 
Crnka je ok lik,nikoga ne forsira niti tjera na nesto,to je njena usluga ma kako losa bila,a na nama je da prihvatimo ili ne. Samo po meni ti je cista pljacka koja se ne isplati ako imamo u vidu sta znaci kada nekome platis za sex.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh