BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Meni nisu jasne ove lokalne kurave, dizu cijene kao da su latine. A zapravo olinjale smrdulje, grlo im propaljeno od cigara, curan im ovisio ko tetki salo pod rukama kad ih trese na svadbi.

Ja sam nazalost bio znatizeljan i probao sam par:
- Ella, skeleton sa minecrafta. Ravna, ne znas s koje strane da je potapses po ledjima. Kao nudi neku masazu cune. Prijatelju ja drkam preko 20 godina, ne mozes ga napepati bolje od mene jos + onako kako ja volim. Okrenuo se i otisao
- Kosevsko. Nije nas bog dao sve da budemo lijepi, ali druze ona se ni ne brije. Okupa se nakon sto je oblije 17 slojeva znoja. Dlakava neuredna fuj fuj. Uzo pare sa stola, okrenuo se i otisao.
- Azra, Dzemala Bijedica. Tvrdi kako joj dolaze doktori, glumci itd. Znaci to je tolika gaborcina, da bi ja njoj naplatio sex. Trzno joj pare iz ruke, okrenuo se i u lift.
- Crnka okej, ali ne vrijedi vise od 70 maraka sat. Isprazniti jaja ono bas ako ti zagusti. Nisam nikad.

Znaci, braco, ja sam frajer za sve ove prethodno navedene gabore, a i svi vi sa foruma ste takodjer.

Ja ne znam sta je njima u glavi, ali dok je debila koji ce cashirati, stajat ce im cijena.
 
Druga stvar, da se dotaknem I onih 'elitnih kurava strankinja'.

Evo jedno retoricko pitanje,

Zasto bi kurva iz brazila, rusije, ukrajine, britanije etc. dosla u selo zvano Bosna i Nehljebovina?

Zato sto su u jacim drzavama ko banane trece klase i niko ih nece.

Jako trziste roki, ne mogu opstati.

Dodju onda ovdje kod nas pa lupaju cijene. A sasvim prosjecne picke.

Treba dovesti kuje iz bangladesa, pakistana, nepala, malezije itd. Jebale bi se za 7 maraka. Da vidis kako bi cijena pala.

Ufatio Bosnjo brazilka brazilka... Brazilka 3. klase, svakoj faca ko u romskog tranvestita.
 
Meni nekakva na EGE menadžer sta je vec poslala katalog ovih cura mahom su ukrainke , moldavke...medju njima sam primjetio i ovu, uglavnom rade kao samo outcall dolaze u hotel, stan itd nemaju svoj smjestaj nekakvi degeni im upadaju i pljačkaju..uglavnom minimalna cijena je 200 eura 1h uz to imas jedno prskanje, 2 h imas kao dva prskanja 350 eura, neće cijene da spusti ni centa. Je li to fejk ne znam, ali za jedan shoot kako kaže da dam 200 eura moze samo retard da joj je picka zlatna. Ko ima para na bacanje neka proba.
Ma ona aline bila top ovo ostalo ne znam sta da ti kazem.
 
Druga stvar, da se dotaknem I onih 'elitnih kurava strankinja'.

Evo jedno retoricko pitanje,

Zasto bi kurva iz brazila, rusije, ukrajine, britanije etc. dosla u selo zvano Bosna i Nehljebovina?

Zato sto su u jacim drzavama ko banane trece klase i niko ih nece.

Jako trziste roki, ne mogu opstati.

Dodju onda ovdje kod nas pa lupaju cijene. A sasvim prosjecne picke.

Treba dovesti kuje iz bangladesa, pakistana, nepala, malezije itd. Jebale bi se za 7 maraka. Da vidis kako bi cijena pala.

Ufatio Bosnjo brazilka brazilka... Brazilka 3. klase, svakoj faca ko u romskog tranvestita.
Ne , vec ogromna ponuda a niske cijene..Kod nas ogranicena ponuda, relativno visoke cijene a nasi vole egzotiku...
 
Sve što ima veze sa Crystal Richi od danas u ovoj grupi 🙂

 
Sve što ima veze sa Crystal Richi od danas u ovoj grupi 🙂

Хвала, љубави ❤️
 
Ja kad sam kudio da mozes na prste jedne ruke izbrojati kvalitet , neki su me ovdje prozivali.Pa ove ruskinje , ukrainke ti neki njihovi pozivni brojevi prvo traze neke cifre koje bi se JLo postidila da ti ga popusi , drugo dogovoris jednu futu na vrata ti dodje neka hibridna Čečenka.Bolje Brazilke.Gutaju ga sve bez kondoma , cjenkas se kao da si na Kapali Carsiji.
Brate ne igraj se sa Čečenima ni na ovakvom forumu. 😀
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh