BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Koliko tu lažnih recenzija ima,kakvi jazavci ja to nevjerujem.

....sve neki jebači,kurve im daju za džabe seru agencijama.......

Smjesni idioti sve te kurave su pokrivene od murije.....i nebi bio nekom u koži ko im loše nešto napravi.....kad tad ce te na ulici neko presrest i reć da si dužan....

Osobno sam s nekima razvio prijateljski odnos....i rekle su mi da se problematični prijavljuju agencijama,a onda to oni rješavaju....cak su stanovi neki pokriveni kamerama na ulazu tako da su slike sve dostupne cak mi je jedna zadnja da je ne imenujem pokazala nekog mlađeg dečka koji je bio bezobrazan i pitala jel mi poznat......

Najjače su mi recenzije ovih fejkera ukrale mu kurve pare.....jebe on al nezna koju nema linka.....baš mrtvi jazavci.
Frende nemaš pojma,ja ih znam nekoliko šta nemaju veze ni s murjom ni agencijama.
Činjenica je da ih je većina preko agencija ali i te agencije nemaju neko zaleđe ni u policiji ni u nekim drugim segmentima posla tako da pričaš gluposti.A ne vidim razloga zašto bi kolega izmisljavao da su ga htjele opljačkati.
I za tvoju informaciju ja sam znao dobiti besplatan seks od kako ti kažeš kurvi;)
 
Frende nemaš pojma,ja ih znam nekoliko šta nemaju veze ni s murjom ni agencijama.
Činjenica je da ih je većina preko agencija ali i te agencije nemaju neko zaleđe ni u policiji ni u nekim drugim segmentima posla tako da pričaš gluposti.A ne vidim razloga zašto bi kolega izmisljavao da su ga htjele opljačkati.
I za tvoju informaciju ja sam znao dobiti besplatan seks od kako ti kažeš kurvi;)
Imao sam taj slučaj s jednom brazilkom u Zadru.
Bio sam s njom u Rijeci.
Kad je otišla u Zadar otišao sam tamo.
Onaj dan kad su na Euru igrali Hrvatska i Španjolska.
Bio 4 - 5 sati, platio sam ručak, Glovo ili Wolt, ne sjećam se.
Poklonio joj jedan dres od Hrvatske.
Super sex.
Vrhunski.
Nije htjela uzeti lovu.
Nešto sam pustio, čisto radi mirne savjesti.
 

Bio sam kod ove Brazilke. Nema ovakvu frizuru, s obzirom da se na slikama ne vidi lice, valjda je ona. S obzirom da je crnkinja ima onaj malo monkey face. Meni zgodna, nikad nisam bio prije s crnkinjom pa mi je to bilo super. Na bradavicama ima pirseve pa je malo nezgodno mijesit sise jer ju onda boli. Sise super, rekao bih dobro odradjeni silikoni koji pod rukom djeluju prirodno. Ili ima fakat super sise br 4. Super tijelo, vitka, uski struk i ono kaj ja volim, uzi bokovi i mala slatka guza Ne volim ove brazilske guzicetine. Oral bez, deepthroata odlicno, sprijeda, straga, gore, dole i svrsio u dogiju, iako sam se mislio napravit blesav i istovariti u usta. Ali me matirala prije. Gurnuo sam joj prst u guzu i pasalo joj je, ali kad sam kasnije bio u dogiju mislio sam probat i anal APP, ali vise nije dala prst tranu.
Ugl 150 stranaca za pol sata, meni je bilo super.
Apartman u samom centru, mali kao hotelska soba i dosta neuredan od njenih stvari. Kupaona isto malo u kaosu. Plahta nije bila nova samo za mene. Tamo ocizo boravi, spaca i jebe se.
Dvoumio sam se izmedju nje i male Jess i nisam pozalio jer malu plavu mogu i ovako, a crnkinju zgodno tko zna kad
 

Bio sam kod ove Brazilke. Nema ovakvu frizuru, s obzirom da se na slikama ne vidi lice, valjda je ona. S obzirom da je crnkinja ima onaj malo monkey face. Meni zgodna, nikad nisam bio prije s crnkinjom pa mi je to bilo super. Na bradavicama ima pirseve pa je malo nezgodno mijesit sise jer ju onda boli. Sise super, rekao bih dobro odradjeni silikoni koji pod rukom djeluju prirodno. Ili ima fakat super sise br 4. Super tijelo, vitka, uski struk i ono kaj ja volim, uzi bokovi i mala slatka guza Ne volim ove brazilske guzicetine. Oral bez, deepthroata odlicno, sprijeda, straga, gore, dole i svrsio u dogiju, iako sam se mislio napravit blesav i istovariti u usta. Ali me matirala prije. Gurnuo sam joj prst u guzu i pasalo joj je, ali kad sam kasnije bio u dogiju mislio sam probat i anal APP, ali vise nije dala prst tranu.
Ugl 150 stranaca za pol sata, meni je bilo super.
Apartman u samom centru, mali kao hotelska soba i dosta neuredan od njenih stvari. Kupaona isto malo u kaosu. Plahta nije bila nova samo za mene. Tamo ocizo boravi, spaca i jebe se.
Dvoumio sam se izmedju nje i male Jess i nisam pozalio jer malu plavu mogu i ovako, a crnkinju zgodno tko zna kad
Cijena?
 

Bio sam kod ove Brazilke. Nema ovakvu frizuru, s obzirom da se na slikama ne vidi lice, valjda je ona. S obzirom da je crnkinja ima onaj malo monkey face. Meni zgodna, nikad nisam bio prije s crnkinjom pa mi je to bilo super. Na bradavicama ima pirseve pa je malo nezgodno mijesit sise jer ju onda boli. Sise super, rekao bih dobro odradjeni silikoni koji pod rukom djeluju prirodno. Ili ima fakat super sise br 4. Super tijelo, vitka, uski struk i ono kaj ja volim, uzi bokovi i mala slatka guza Ne volim ove brazilske guzicetine. Oral bez, deepthroata odlicno, sprijeda, straga, gore, dole i svrsio u dogiju, iako sam se mislio napravit blesav i istovariti u usta. Ali me matirala prije. Gurnuo sam joj prst u guzu i pasalo joj je, ali kad sam kasnije bio u dogiju mislio sam probat i anal APP, ali vise nije dala prst tranu.
Ugl 150 stranaca za pol sata, meni je bilo super.
Apartman u samom centru, mali kao hotelska soba i dosta neuredan od njenih stvari. Kupaona isto malo u kaosu. Plahta nije bila nova samo za mene. Tamo ocizo boravi, spaca i jebe se.
Dvoumio sam se izmedju nje i male Jess i nisam pozalio jer malu plavu mogu i ovako, a crnkinju zgodno tko zna kad
Upssss, sorry...
Previdio sam, vidim da si napisao.👍
 

Rekoh aj da vidm sto se skriva pod ovom Roxy model agencijom, a i teta na slikama mi je bas moj tip.
Pošaljem poruku na whup, sa mojim željama, dobijem odgovor 1600 vjeverica sat, ali vec tu na slikama nije to cura sa slika na EGE. Ali dovoljno dobro izgleda da krenem. Jedino mi je cudno adresa je kafic u Preradovicevoj, ali na istoj ima i apartman.
Dođem na lokaciju i naravno diskrecija 0 bodova, moras proci pokraj stolova do ulaza, ali onda dolazi poruka da pošaljem selfi i sliku cashea, ono zamisli nasred Preradoviceve vadis cashe i slikas ga...
Rekoh nista od toga. Mozda sam propustio dobar provod, ali nekako mi je sve bilo cudno i odustao. Bas me zanima kakva su vasa iskustva sa doticnom agencijom.
 

Nakon jucerasnjeg debakla, danas sam probao Yasmin
U par riječi, korektno ali nista specijalno.
Slike odgovaraju stvarnosti, nisu pretjerano uređene. :) . Dočekala me u plavoj opravi sa slika. Piše 160 visina, ja bih rekao da je višlja. Uglavnom vitka atletski tip, dosta tamnoputa i nema onoliko latino izražene butine i guzu.
Akcija, GFE bas i ne, par pusa i to je to, oral kratal ali dosta dobar ono slopy vlažni i fino liže jaja. Kaubojka, misionarka i dogy. Dosta uska umalo me matirala odmah na kaubojki. Ali sve odrađuje rutinski ništa specijalno.
Higijena upitna, odmah oblači gaće i grudnjak kad sam krenio van. Prostor, majušni apartman u strogom centru.
1600 sat vremena tu je kakti ukljucena nadoplata za oral bez kabanice.
 

Nakon jucerasnjeg debakla, danas sam probao Yasmin
U par riječi, korektno ali nista specijalno.
Slike odgovaraju stvarnosti, nisu pretjerano uređene. :) . Dočekala me u plavoj opravi sa slika. Piše 160 visina, ja bih rekao da je višlja. Uglavnom vitka atletski tip, dosta tamnoputa i nema onoliko latino izražene butine i guzu.
Akcija, GFE bas i ne, par pusa i to je to, oral kratal ali dosta dobar ono slopy vlažni i fino liže jaja. Kaubojka, misionarka i dogy. Dosta uska umalo me matirala odmah na kaubojki. Ali sve odrađuje rutinski ništa specijalno.
Higijena upitna, odmah oblači gaće i grudnjak kad sam krenio van. Prostor, majušni apartman u strogom centru.
1600 sat vremena tu je kakti ukljucena nadoplata za oral bez kabanice.
Dobra pička zlata vrijedi...
al' drkanje novac štedi.😉
Stara "mudrost"...😁
 
Dogovorio sa agencijom sutra u ST poslije tekme 3 cure za nas trojicu.
Sat vremena svaki.
Skužio sam da imaju isti broj.
Agencija potvrdila.
Jedva čekam da vidim i to čudo.
Još ako naši mlatnu Ruse...jao im ga se majci.🤣🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh