BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

malo je vec postalo komicno pisati o njoj, ali jbg

bio jucer kod male đes

dosta toga se, zapravo, poklopilo zbog cega sam zavrsio tamo, nisam planirao ali nije ni bitno pa ce mozda moj osvrt imati malo negativan ili suzdrzan ton

dogovor: sve korektno, dogovoreno prije, drzi se toga, nije bilo iznenadenja. imam standardizirane zahtjeve pa ne znam kakve je po pitanju dodataka
lokacija: mislio sam da me zajebava, centralnije od ovoga jos nisam bio u viziti. isli tamo u vlastitom aranzmanu ili taxijem, zahtjeva se jos par minuta pjesaka
prostor: novo, prostrano i uredno, nemam sto zamjeriti
izgled: sicusna plavusa sa slika. tko voli niske i mrsave, doci ce na svoje. docekala me u nekoj zgodnoj suknjici i samostojecim. vrlo vedrog i veselog duha, nije ustogljena, za zajebanciju spremna
higijena: sve na mjestu, nisam vidio, okusio a ni omirisao nista lose. mozete se otusirati prije i poslije, nije inzistirala na prije ali nisam ni pitao jel moram bas
akcija: owo, 69, pasji, misionarski, sto god padne na pamet. malo ju jebe to sto je mala pa ne moze toliko noge rasirit da se normalno parkiras. mos ljubit, mos lizat, iako mi se cini da ona najvise uziva u keksu, pogotovo doggy kada sebe gleda u ogledalo a tebe preko ramena. oral zbilja jedan od boljih, tu me skoro matirala prije glavnog jela. suraduje, opcenito zeli ugoditi, pita te kako zelis, solidno prica engleski za potrebe akcije pa nema sumova u komunikaciji

inace, pusac je pa ce mozda nekoga smetati, ali ne dimi u prostoru.

subjektivno: ne znam, bilo je ugodno i sve to, ali meni je falilo "ono nesto", sto god da je to. osjecaj na izlasku je bio meh, da nisam bio, ne bih nista propustio. mozda zato sto mi nije bila prvi izbor, mozda zato sto su me neke prije nje jako razmazile... a mozda zato sto rđavom kurcu i dlaka smeta, nemam pojma.

U svakom slucaju, za trud i zalaganje ima prolaznu ocjenu, ali nije mi to dovoljno za ponavljanje.
Tako je meni identično bilo s onom ruskinjom escose ili kako se već zvala,tu je svi hvalili,slike dobro izgledale,usluga dobra.
Ali jednostavno mi to nije bilo to,ne mogu ništa reci,trudila se ona,higijena dobra,stan ok ali jednostavno mi nije legla,vjerojatno zato jer smatram da kod nje svi prolaze isto a isto su me dosta razmazile neke strankinje.Općenito Ruskinje mi nisu bas nesta,jedina koju sam ponovio je ova russian kitty,ona je bas atipična,ove sve su nekako iste,bez sarma i hladne.Profesionalnije su nego latine,ali latine su vatrenije i ako klikneš dogodi se svašta šta se kod ovih ne može.
Ja i dalje ne mogu vjerovati da kod nas u ponudi koja je ove godine stvarno bila bogata još uvijek nije došla azijatkinja.Ove godine sam prvi puta privatno upoznao i iskusio čari jedne turistkinje dok je bila u Zagrebu i bilo mi je top i volio bih ponoviti,ali u Zagrebu ih nema nažalost.
 
Tako je meni identično bilo s onom ruskinjom escose ili kako se već zvala,tu je svi hvalili,slike dobro izgledale,usluga dobra.
Ali jednostavno mi to nije bilo to,ne mogu ništa reci,trudila se ona,higijena dobra,stan ok ali jednostavno mi nije legla,vjerojatno zato jer smatram da kod nje svi prolaze isto a isto su me dosta razmazile neke strankinje.Općenito Ruskinje mi nisu bas nesta,jedina koju sam ponovio je ova russian kitty,ona je bas atipična,ove sve su nekako iste,bez sarma i hladne.Profesionalnije su nego latine,ali latine su vatrenije i ako klikneš dogodi se svašta šta se kod ovih ne može.
Ja i dalje ne mogu vjerovati da kod nas u ponudi koja je ove godine stvarno bila bogata još uvijek nije došla azijatkinja.Ove godine sam prvi puta privatno upoznao i iskusio čari jedne turistkinje dok je bila u Zagrebu i bilo mi je top i volio bih ponoviti,ali u Zagrebu ih nema nažalost.
Tako nekako je i meni...Ruskinje su kao Mcdonalds, točno znaš što ćeš dobiti, ali je to sve nekako prosječno, a latine su kao neka krčma na cesti...može biti savršeno, a može biti i katastrofa, ne možeš znati dok ne probaš...
 
Ja sam tek nekoliko mjeseci, možda godinu, u ovim vodama, prije je to uglavnom bilo inozemstvo, Slovenija, Austrija, Njemačka, Švicarska ...klubovi uglavnom.
Ali ponuda na EGE u ZG, odnosno u HR općenito, nikad nije bila lošija.
 
Koliko tu lažnih recenzija ima,kakvi jazavci ja to nevjerujem.

....sve neki jebači,kurve im daju za džabe seru agencijama.......

Smjesni idioti sve te kurave su pokrivene od murije.....i nebi bio nekom u koži ko im loše nešto napravi.....kad tad ce te na ulici neko presrest i reć da si dužan....

Osobno sam s nekima razvio prijateljski odnos....i rekle su mi da se problematični prijavljuju agencijama,a onda to oni rješavaju....cak su stanovi neki pokriveni kamerama na ulazu tako da su slike sve dostupne cak mi je jedna zadnja da je ne imenujem pokazala nekog mlađeg dečka koji je bio bezobrazan i pitala jel mi poznat......

Najjače su mi recenzije ovih fejkera ukrale mu kurve pare.....jebe on al nezna koju nema linka.....baš mrtvi jazavci.
 
Koliko tu lažnih recenzija ima,kakvi jazavci ja to nevjerujem.

....sve neki jebači,kurve im daju za džabe seru agencijama.......

Smjesni idioti sve te kurave su pokrivene od murije.....i nebi bio nekom u koži ko im loše nešto napravi.....kad tad ce te na ulici neko presrest i reć da si dužan....

Osobno sam s nekima razvio prijateljski odnos....i rekle su mi da se problematični prijavljuju agencijama,a onda to oni rješavaju....cak su stanovi neki pokriveni kamerama na ulazu tako da su slike sve dostupne cak mi je jedna zadnja da je ne imenujem pokazala nekog mlađeg dečka koji je bio bezobrazan i pitala jel mi poznat......

Najjače su mi recenzije ovih fejkera ukrale mu kurve pare.....jebe on al nezna koju nema linka.....baš mrtvi jazavci.
Slazem se u potpunosti s tobom
 
Koliko tu lažnih recenzija ima,kakvi jazavci ja to nevjerujem.

....sve neki jebači,kurve im daju za džabe seru agencijama.......

Smjesni idioti sve te kurave su pokrivene od murije.....i nebi bio nekom u koži ko im loše nešto napravi.....kad tad ce te na ulici neko presrest i reć da si dužan....

Osobno sam s nekima razvio prijateljski odnos....i rekle su mi da se problematični prijavljuju agencijama,a onda to oni rješavaju....cak su stanovi neki pokriveni kamerama na ulazu tako da su slike sve dostupne cak mi je jedna zadnja da je ne imenujem pokazala nekog mlađeg dečka koji je bio bezobrazan i pitala jel mi poznat......

Najjače su mi recenzije ovih fejkera ukrale mu kurve pare.....jebe on al nezna koju nema linka.....baš mrtvi jazavci.
BAM htio bi ti Poslat por u inbox
 
Koliko tu lažnih recenzija ima,kakvi jazavci ja to nevjerujem.

....sve neki jebači,kurve im daju za džabe seru agencijama.......

Smjesni idioti sve te kurave su pokrivene od murije.....i nebi bio nekom u koži ko im loše nešto napravi.....kad tad ce te na ulici neko presrest i reć da si dužan....

Osobno sam s nekima razvio prijateljski odnos....i rekle su mi da se problematični prijavljuju agencijama,a onda to oni rješavaju....cak su stanovi neki pokriveni kamerama na ulazu tako da su slike sve dostupne cak mi je jedna zadnja da je ne imenujem pokazala nekog mlađeg dečka koji je bio bezobrazan i pitala jel mi poznat......

Najjače su mi recenzije ovih fejkera ukrale mu kurve pare.....jebe on al nezna koju nema linka.....baš mrtvi jazavci.
Očigledno je da ni ti ne znaš koja ti je pokazala tog dečka jer ni ona nema linka.
Moraš biti razuman i znati da netko nekad iz nekog razloga ne želi reći ime djevojke.
Meni su uzele lovu, ali dobio sam je nazad.
Već sam pisao o tom slučaju.
U inboxu sam i rekao koje su to djevojke onome koga je interesiralo.
Nazivati jazavcima osobe koje nikad nisi osobno upoznao, više govori o tebi nego o njima.
 
Koliko tu lažnih recenzija ima,kakvi jazavci ja to nevjerujem.

....sve neki jebači,kurve im daju za džabe seru agencijama.......

Smjesni idioti sve te kurave su pokrivene od murije.....i nebi bio nekom u koži ko im loše nešto napravi.....kad tad ce te na ulici neko presrest i reć da si dužan....

Osobno sam s nekima razvio prijateljski odnos....i rekle su mi da se problematični prijavljuju agencijama,a onda to oni rješavaju....cak su stanovi neki pokriveni kamerama na ulazu tako da su slike sve dostupne cak mi je jedna zadnja da je ne imenujem pokazala nekog mlađeg dečka koji je bio bezobrazan i pitala jel mi poznat......

Najjače su mi recenzije ovih fejkera ukrale mu kurve pare.....jebe on al nezna koju nema linka.....baš mrtvi jazavci.
Ti nekoga zoveš jazavcem, a vjeruješ tim kurvama.
 
Nije mi vrag dao mira i baš sam pogledao.
Samo od ovih djevojaka koje su trenutno na EGE bio sam sa osam.
Mislim da sam dovoljno kompetentan da mogu nešto reći.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh