BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ekipa ako se ne varam ovo je za ne propustiti ne mogu naći recenziju ali po sjećanju je top?
 

Ženska je prava Ruskinja, oblijeva je hladan znoj pa na pauzama otvara prozore, izgled čista perfekcija kao sa slika, doživjela orgazam u svim pozama, a dok je bila na meni se čak i ispričavala što joj toliko paše. Razgovor ugodan, zna engleski čak i sama potiče teme. Najintenzivnije iskustvo dosad ponovio bih, ali strah me da se previše ne navučem.
 
Ekipa zna li netko sto o ovoj na forumu ne mogu pronaći recenziju
Ta je "bila" u Osijeku prije Rijeke, ali kako sam vidio par članova ju pokušalo kontaktirati i ništa ne odgovara, a čudno je takov ponašanje jer je verified profile na EGE i po review-ima se čini da je odlična.
 
Ta je "bila" u Osijeku prije Rijeke, ali kako sam vidio par članova ju pokušalo kontaktirati i ništa ne odgovara, a čudno je takov ponašanje jer je verified profile na EGE i po review-ima se čini da je odlična.
Sorry ja sam na krivu poruku odgovorio, to što sam napisao sam mislio na ovu:

Ne na Roxanu
 
Pozdrav kolegama!
Da ne bude da sam samo pričao, evo kratko izvješće.
U nedjelju imao dogovor sa 3 komada u ST, poslije tekme.
Ja još i bih, bio na zapadu i nisam toliko pokisnuo, ali frendovi imali loše karte, mokri do gole kože. Sreća imali suhu odjeću u autu. Gaće su doslove cijedili. Završili na vrućoj janjetini, manje potrošili, a isto dobro.
Zato sam jučer posjetio Roxanu u Rijeci.
Došao na sat, ostao tri.
Bio umoran k'o pas, jer sam iz ST došao kasno (rano), i još radio jučer.
Roxana?
Tijelo je ok. Vide se te godine, ali draga je cura. Ima 35 godina.
Neovisna je.
Živi skupa sa Rihanom, koju doduše nisam vidio, ali sam je čuo u drugoj prostoriji.
Nije imala klijenta, ali je slušala glazbu i čuo sam da hoda po sobi. Higijena je u redu. Oko toga sam malo picajzlast, jbg.
Recimo 7,5/10.
Može proći.
Sex?
Nemam pojma šta se dogodilo, neka čudna kemija.
Bio sam maksimalno opušten, i ona. GFE maksimalan.
Lako svršava, i to je super.
To mi je gušt, daje osjećaj moći i neke kontrole.
Baš sam imao dobar sex.
Dobar BJ, lizanje jaja, šupka, nema nekakvih predrasuda.
Svršio dva puta, ona kaže da je ona 4 puta. I ako laže i glumi, to radi vrhunski, tako da me b.k.
Može i anal u cijeni, ali jučer nije bilo potrebe.
Prasnuo sam i fizički puno bolje komade, ali ovo je bilo vrlo dobro i iznenađujuće.
Za par dana ide doma u Portugal. Ponovit ću. Iako prethodno iskustvo ne mora ništa značiti.
Sorry ako sam nekog utušio.
 

Iskustva da li netko bio?
 

Jako lijepa i zgodna djevojka. U hotel je došla po dogovoru na vrijeme i cijena je vrijedna svake lipe. Njezin engleski je gotovo savršen. Dakle, komunikacija nije bila problem.
Inače preferiram više cure,a i imam simpatija prema Bugarkama jer ih zadnje vrijeme dosta preferiram kad sam u DE ili AUT.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh