BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Ženska je prava Ruskinja, oblijeva je hladan znoj pa na pauzama otvara prozore, izgled čista perfekcija kao sa slika, doživjela orgazam u svim pozama, a dok je bila na meni se čak i ispričavala što joj toliko paše. Razgovor ugodan, zna engleski čak i sama potiče teme. Najintenzivnije iskustvo dosad ponovio bih, ali strah me da se previše ne navučem.

Bio i ja, odgovara slikama, slatkica ali daleko od perfekcije, dakle jos jedmom se pokazaju da ne valja o ukusima raspravljati.
Oral bez,onako solidan. Akcija jako dobra par poza, i da uzivi se i kakti svrsava ili jako dobro glumi.
Sa ,mnom nije bila bas pričljiva.
1550 vjeverica.
 
Frende nemaš pojma,ja ih znam nekoliko šta nemaju veze ni s murjom ni agencijama.
Činjenica je da ih je većina preko agencija ali i te agencije nemaju neko zaleđe ni u policiji ni u nekim drugim segmentima posla tako da pričaš gluposti.A ne vidim razloga zašto bi kolega izmisljavao da su ga htjele opljačkati.
I za tvoju informaciju ja sam znao dobiti besplatan seks od kako ti kažeš kurvi;)
Frende prostitucija je ilegalna u Hrvatskoj ako misliš da možes nešto radit ilegalno na sva zvona bez nečije zaštite....mislim da to dosta govori o tebi.

Ako mi nevjeruješ.....iznajmi stan stavi oglas javno na internet, da prodajes drogu ili bilo sta ilegalno ostavi adresu i svoju sliku....pa cemo vidit koliko budeš trajao.....smješni dječaćiću.
 
Očigledno je da ni ti ne znaš koja ti je pokazala tog dečka jer ni ona nema linka.
Moraš biti razuman i znati da netko nekad iz nekog razloga ne želi reći ime djevojke.
Meni su uzele lovu, ali dobio sam je nazad.
Već sam pisao o tom slučaju.
U inboxu sam i rekao koje su to djevojke onome koga je interesiralo.
Nazivati jazavcima osobe koje nikad nisi osobno upoznao, više govori o tebi nego o njima.
Zašto si se ti osjetio prozvanim ????,pa to je ok ako ti kurve daju džabe da ih jebeš....red je i da te nekad skinu za lovu....to dođe na isto...jbg dobiš 5x za džabe....jednom te pokradu opet si u plusu......

Pričao si za lauru da izgleda bolje nego na slikama i da je meksičko/ kolumbijska mješavina.....žena nema veze sa meksikom,a u izgledu je gora nego na slikama.....očito imas slušnih i vizualnih problema kad se stvarnost nepodudara sa tvojom percepcijom.....jbg kad drkaš doma,a ne jebeš sve se mjenja,profesrocie,glumice,latine ove one...pa kurve i daju za džaba.... :*
 
Imao sam taj slučaj s jednom brazilkom u Zadru.
Bio sam s njom u Rijeci.
Kad je otišla u Zadar otišao sam tamo.
Onaj dan kad su na Euru igrali Hrvatska i Španjolska.
Bio 4 - 5 sati, platio sam ručak, Glovo ili Wolt, ne sjećam se.
Poklonio joj jedan dres od Hrvatske.
Super sex.
Vrhunski.
Nije htjela uzeti lovu.
Nešto sam pustio, čisto radi mirne savjesti.


Jučer došo u konzum uzo 5 vreća....dobio za džaba...ahhahah
 
Jel moguće da ovakva pič** nema nikakvu informaciju, netko se sigurno srami podijelit iskustvo

 
Frende prostitucija je ilegalna u Hrvatskoj ako misliš da možes nešto radit ilegalno na sva zvona bez nečije zaštite....mislim da to dosta govori o tebi.

Ako mi nevjeruješ.....iznajmi stan stavi oglas javno na internet, da prodajes drogu ili bilo sta ilegalno ostavi adresu i svoju sliku....pa cemo vidit koliko budeš trajao.....smješni dječaćiću.
Bas nemaš pojma
 
Novi sam a i nisam 😊. Pratim, citam ali se nisam ranije registrirao. Bio sam kod par cura ranije a evo jucer odlucio posjetiti jednu. Pamela
Jako lijepa i ugodna cura. Trudi se maksimalno. Oral jako dobar, sex bez prigovora. Nije bas da joj se nesto ljubi, par pusica. 200 € sat vremena. Nemam se na sta pozaliti kod nje. Zaista je ugodna za razgovor, engleski super, apartman savim u redu. Cekao je da se pripremi ali nista strasno.
 
Novi sam a i nisam 😊. Pratim, citam ali se nisam ranije registrirao. Bio sam kod par cura ranije a evo jucer odlucio posjetiti jednu. Pamela
Jako lijepa i ugodna cura. Trudi se maksimalno. Oral jako dobar, sex bez prigovora. Nije bas da joj se nesto ljubi, par pusica. 200 € sat vremena. Nemam se na sta pozaliti kod nje. Zaista je ugodna za razgovor, engleski super, apartman savim u redu. Cekao je da se pripremi ali nista strasno.
Zanima me jedna stvar, ove spesifikacije kilaža visina i to, koliko je to vjerodostojno u tvom slučaju?

Jer ako je tako, jeboteeee što je dobra
 
Zanima me jedna stvar, ove spesifikacije kilaža visina i to, koliko je to vjerodostojno u tvom slučaju?

Jer ako je tako, jeboteeee što je dobra

Osobno volim zene vitkih nogu sto ona nema. Cura je stvarno proporcionalne građe. Super guza ali ako bih bas trazio dlaku u jajetu i to naravno prema onome sto bi za mene bilo idealno, nema vitke noge i nije bas da se nesto ljubi. Od mene preporuka za posjetiti.
 
Ma ok naravno ali ako je to ona slici što je?

i da li je fakat 58kg i 168 ?

to mene zanima, ostalo vidim ako je slika kakva je
 
Zašto si se ti osjetio prozvanim ????,pa to je ok ako ti kurve daju džabe da ih jebeš....red je i da te nekad skinu za lovu....to dođe na isto...jbg dobiš 5x za džabe....jednom te pokradu opet si u plusu......

Pričao si za lauru da izgleda bolje nego na slikama i da je meksičko/ kolumbijska mješavina.....žena nema veze sa meksikom,a u izgledu je gora nego na slikama.....očito imas slušnih i vizualnih problema kad se stvarnost nepodudara sa tvojom percepcijom.....jbg kad drkaš doma,a ne jebeš sve se mjenja,profesrocie,glumice,latine ove one...pa kurve i daju za džaba.... :*
Kao prvo, stari moj, ja sam u Zadru jebo 4 sata džaba. I zaboli me kurčina šta ti misliš o tome.
Cura brazilka, ima europske papire, bila udata, živi u Murciji.
Kakva fantazije ima, upišo bi se i usrao da ti ispričam.
Bio s njom prije Zadra 2 puta u RI, poslije Zadra 2 puta u ZG, I krajem sedmog mjeseca od subote do srijede Zagreb, Skradin, Pirovac, Tisno, Zagreb.
I baš me zaboli šta ti misliš.
Laura? Ima puno Laura po EGE.
Više nije u HR pa ću ti i to reći.
Pravo ime joj je Daisy.
Bila je u apartmanu u Dalmatinskoj ulici u ZG.
100% kolumbijka, iz Medellina kaže, a ja sam bio u Kolumbiji i pričali smo o puno stvari koje može znati samo netko tko živi tamo. Od imena hrane, pića, turističkih mjesta, običaja,..
Ona je sama rekla da govori da je iz Meksika, jer tamo ima nekakav dućan sa konfekcijom.
I na EGE se predstavljala da je iz Mexica. Sjećam se, 500 stranih za 3 sata, ja dao 100+, i mali poklon sa kolumbijskim motivom. Najzgodnija ženska otkad sam prekinuo sa bivšom djevojkom koja je bila iz Kolumbije prije godinu dana.
I, care, zapamti:
NIJE BOLEST SVE ŠTO BOLI.
 
Frende prostitucija je ilegalna u Hrvatskoj ako misliš da možes nešto radit ilegalno na sva zvona bez nečije zaštite....mislim da to dosta govori o tebi.

Ako mi nevjeruješ.....iznajmi stan stavi oglas javno na internet, da prodajes drogu ili bilo sta ilegalno ostavi adresu i svoju sliku....pa cemo vidit koliko budeš trajao.....smješni dječaćiću.
Gluplju usporedbu nisam čuo dugo vremena.
Ja bih rađe da me murija uhvati sa kurvom nego sa kilom droge.
Prostitucija je ilegalna, svi znamo, ne trebaš ti da nas prosvijetliš. Ali ne u rangu droge, i čak prešutno odobravana.
Jer ja ako nemam lovu za platit kurvu neću ići opljačkati benzinsku nego ću drkati, a šta ćeš ti ako nemaš za drogu?
Na zidariju. Hoćeš kurac.
Naravno da ima svodnika, ipak se tu vrti dosta love, ali ima i neovisnih cura koje riskiraju i boje se. Jbg.
 
I sad za normalniju ekipu.
Kako sam rekao, opet posjetio Roxanu u RI.
Došao od nje prije sat vremena.
Meni je top cura.
Ima godina, nije utegnuta, ali taj GFE koji ima je poseban.
Kupio bocu korlata merlot antique, 170,00KN, i izjebali se i popili super.
Na odlasku, dok sam stajao uz krevet i oblačio majicu, otkopčala mi remen i pušila.
Nisam svršio, ali bilo je top.
Sutra mislila za ZG ali nije znala da je praznik, ali će ići sutra ili prekosutra, i onda 24.11. Zadar, pa opet ZG par dana, i onda za Lisabon. Navija za Benficu. Rekoh joj i ja, to mi je najdraži klub..😉🙄
Ona se raspekmezila.
Ma zaboli me za Benficu..
 
Novi sam a i nisam 😊. Pratim, citam ali se nisam ranije registrirao. Bio sam kod par cura ranije a evo jucer odlucio posjetiti jednu. Pamela
Jako lijepa i ugodna cura. Trudi se maksimalno. Oral jako dobar, sex bez prigovora. Nije bas da joj se nesto ljubi, par pusica. 200 € sat vremena. Nemam se na sta pozaliti kod nje. Zaista je ugodna za razgovor, engleski super, apartman savim u redu. Cekao je da se pripremi ali nista strasno.
Vratila se Pamela jučer a evo i novog komentara-komentatora. Predlažem da se otvori tema na portugalskom.
 
I sad za normalniju ekipu.
Kako sam rekao, opet posjetio Roxanu u RI.
Došao od nje prije sat vremena.
Meni je top cura.
Ima godina, nije utegnuta, ali taj GFE koji ima je poseban.
Kupio bocu korlata merlot antique, 170,00KN, i izjebali se i popili super.
Na odlasku, dok sam stajao uz krevet i oblačio majicu, otkopčala mi remen i pušila.
Nisam svršio, ali bilo je top.
Sutra mislila za ZG ali nije znala da je praznik, ali će ići sutra ili prekosutra, i onda 24.11. Zadar, pa opet ZG par dana, i onda za Lisabon. Navija za Benficu. Rekoh joj i ja, to mi je najdraži klub..😉🙄
Ona se raspekmezila.
Ma zaboli me za Benficu..
Zašto nisi svršio?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh