ZAGREB - Jel bio tko?

Erotik djevojka
Pozdrav kolege! Molim vas ako netko može napisati recenziju o:https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/erotik-djevojka-oglas-4714579. Može i u pp. Ljubitelj sam krupnijih i sisatih pa mi ova već duže vremena zapela za oko, a nisam našao recenziju detaljniju o njoj. Znam da je duže na sceni, a mene zanima, uz Putenu. Neidem često kod dama sa Po... Unaprijed zahvaljujem!
Pa evo za pocetak da znas da slika nije njezina, nego s interneta. Nisam bio, jer kad to vidim, niti se ne javljam. E sad, ak je netko bio mozda zna da li je slicna ovoj na slici ili totalno drugacija. Pa pricekajda se javi netko tko je bio kod nje, da se nebi razocarao kad dodjes.
 

Prilozi

  • 1.JPG
    1.JPG
    77,3 KB · Pregleda: 64
Pa evo za pocetak da znas da slika nije njezina, nego s interneta. Nisam bio, jer kad to vidim, niti se ne javljam. E sad, ak je netko bio mozda zna da li je slicna ovoj na slici ili totalno drugacija. Pa pricekajda se javi netko tko je bio kod nje, da se nebi razocarao kad dodjes.
Vrlo slična ovoj na slikama . Plavusa u kasnim 40-tim.
Napisat ću vam Recenziju .
 
Pozdrav ekipa, jel znate koju da ima prostor u blizini kvatrića, sutra ide za zg a sluzbeni auto mi ima gps, tak da nemogu bas lutat po zg, blizina kvatriča da mogu pjeske otič.....
 
Pozdrav ekipa, jel znate koju da ima prostor u blizini kvatrića, sutra ide za zg a sluzbeni auto mi ima gps, tak da nemogu bas lutat po zg, blizina kvatriča da mogu pjeske otič.....
Pozdrav kolega! Pa jel nemožeš se sparkat negdje pa tramvajem... Ja tako više volim, nego se gužvat po Zagrebu po ovim vručinama...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh