ZAGREB - Jel bio tko?

Naravno da nema preporuku . Jer oni nisu ništa jebali . Bio bih ti slobodan dati preporuke , ali tema Kratke preporuke je obrisana . Mogu ti jedino pomoći u pp i to će biti samo za tebe , nitko neće vidjeti , a dobit ćeš najbolje cure u Zg, imam i jednu u Splitu .
Daj posalji broj od koje iz ZG
 
malaskorpija99

Zna li se šta o ovoj, na forumu nisam ništa našao, a po slikama predobro izgleda da bi bilo istinito
 
malaskorpija99

Zna li se šta o ovoj, na forumu nisam ništa našao, a po slikama predobro izgleda da bi bilo istinito
imas sve u mojim negativnim recenzijama , Crna lista Izbjegavaj obavezno .
 
posljednja izmjena:
Da naravno . Ti možda ne znaš , nekad se zvala Rozana.
To je stvarno ona? kod nje sam bio još dok je bila kod autobusnog u onom kvartu, stara radnička ... dobro si rekao niti smrdi niti miriše. jedino što ne voli žestoko, koliko puta mi je rekla, nemoj me jako , daj polako.... Čisto ok za probati za 300, ako je sada još uvijek toliko.
 
To je stvarno ona? kod nje sam bio još dok je bila kod autobusnog u onom kvartu, stara radnička ... dobro si rekao niti smrdi niti miriše. jedino što ne voli žestoko, koliko puta mi je rekla, nemoj me jako , daj polako.... Čisto ok za probati za 300, ako je sada još uvijek toliko.
Dal moze tu netko preporuciti mladu zgodnu curu za diskretnu akciju? Tko mi sredi curu 20-tih god vz kr zg dobije bon od 200kn kakav zeli
 
To je stvarno ona? kod nje sam bio još dok je bila kod autobusnog u onom kvartu, stara radnička ... dobro si rekao niti smrdi niti miriše. jedino što ne voli žestoko, koliko puta mi je rekla, nemoj me jako , daj polako.... Čisto ok za probati za 300, ako je sada još uvijek toliko.
Moja isprika , nije ona, išao sam nazvat da provjerim . Neka Srpkinja 400/700 , ako je 700 pola sata onda je anal uključen.
Prevarile su me slike , kao da je ukrala slike od Rozane, totalno isto izgledaju u tijelu .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh